reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Witam przywiozłam wózek miałam go prać ale weny nie mam ,dziś wizyta o 18 i tak jakoś lenia mam nie wiec wszystko mnie drażni brak humoru i tak jakoś dziwnie .
Dziewczyny w szkole jeszcze godzine a ja sie nudze .Byłam w sklepie rowerem jakies 5 kil w jedną strone i sie zmachałam już nie ta kondycja .
 
Ja kuruje się inhalacjami z majeranku, prenalenem, mlekiem z czosnkiem i herbata z imbirem. Ale wszystko na nic. Synek opuścił już tydzień w przedszkolu. Jutro mąż idzie z nim do kontroli, bo ja nie widzę większej poprawy..

Truskaweczko, trzymaj się, Kochana [emoji259]
 
Cześć kobiety. Tydzień mnie nie było bo pech chciał ze zarówno w telefonie jak i w tablecie skończył mi się internet i nie miałam łączności. Zabrałam się za to za czytanie książek wybaczcie ze nie nadrobie tylu stron ale wierzę że wszystko ok.
Brzusio powodzenia w szpitalu obyś szybko wyszła. Ja glukozę robiłam we wtorek wczoraj odebrałam wyniki i na moje oko ok. Za tydzień wizyta wiec niech lekarz oceni.
Truskaweczko witaj kochana
Shaer jak wyniki na ala i aspat? Ja cholestaze miałam w pierwszej ciąży. Na szczęście na samej końcówce bardzo upierdliwe i wbrew pozorom niebezpieczna dla dziecka dlatego trzeba być pod specjalną kontrolą
Wszystkim chorowitkom małym i dużym duuuuuuuuużo zdrowia i pozytywnej energii
My odpukać się jakoś 3 mamy codziennie rutinsocorbin profilaktycznie bierzemy. Pogoda juz jesienna co da się odczuć szczególnie rano. A jeszcze dwa tygodnie temu odpoczywalismy nad jeziorem bo był upał a dziś pierwszy dzień jesieni
 
Ja kuruje się inhalacjami z majeranku, prenalenem, mlekiem z czosnkiem i herbata z imbirem. Ale wszystko na nic. Synek opuścił już tydzień w przedszkolu. Jutro mąż idzie z nim do kontroli, bo ja nie widzę większej poprawy..

Truskaweczko, trzymaj się, Kochana [emoji259]
Ja tez tak sie kurowałam i juz jest lepiej.to dziadostwo długo trzyma także cierpliwości zycze:)dużo odpoczywaj i sie wygrzewaj:)a próbowałaś jest tez *spam* w saszetkach? taki rozgrzewający:)
 
reklama
Hej dziewczyny,

Coś mam kiepski tydzień :-(
Dzisiaj wylądowałam na IP. Rano ciśnienie mi skoczyło a puls eksplodował do 160. Serce waliło masakrycznie. A ja zazwyczaj niskocisnieniowiec i nigdy problemów. Przez te ostatnie dni nie mogłam też spać na lewym boku bo dziwne uciski w klatce. Więc doszłam do wniosku, że lepiej sprawdzić.
Zrobili ekg, sprawdzili ciśnienie. Wszystko się unormowało, więc mam tylko sprawdzić morfologię, tsh i przez tydzień mierzyć i zapisywać ciśnienie. I zgłosić się do rodzinnego z wynikami. Ordynator ginekologii na koniec powiedział że mam uporządkować swoje życie (nie wiem co miał na myśli...bo jak zapytałam czy mam przestać pracować to odpowiedział, że mam nadal pracować). Dzisiaj odpoczywać. I kawy nie pić (a dzisiaj nawet nie piłam). Malutka kopie, a ja chyba się zdrzemnę. Jeszcze muszę po l4 na dzisiaj do lekarza wieczorem podejść.
Doczytam Was poźniej.
 
Do góry