reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Witam

Brzusio kurcze wspolczuje sytuacji...niebedzie Wam latwo...
Niestety gdy umie by sie pojawily problemy i musialabym isc do szpitala bylby taki sam scenariusz...M zagranica...corka w domu...
Trzymam kciuki by szybciutko wyrownali Tam tobie cukier i do domu!

Askkka2 oj nie ty jedna dzis problem z tymi snami:/:/

Milego dnia
 
reklama
Witam sie porannie :)

@brzusio oj kochana musisz wytrzymac ... pewnie szybko zrobia badania i w szybkim tepie wrocisz do coreczki :)

Co do wczorajszych snow pisalysmy ze sa traszne i saa naprawde.. Sniło mi sie dzisiaj ze odbieralam kolezance cesarke nozyczkami ja rozcinalam poo czym wyciaglam dziecko bez glowki i wyzucilam do rzeki... czuje sie jak wyrodna matka teraz .. :(
 
brzusio trzymaj sie dzielnie, do szpitala pewnie na 3 dni tylko zeby dobrze Cie przebadali I ustawili plan diety, pomierzyli cukier dokladnie.. a coreczke z kim zostawisz? z dziadkami? oby szybko zlecialo!

dolaczam do porytych snow, dzisiaj pol nocy sie meczylam bo z cala rodzina bladzilismy gdzies po palacym sie budynku, wkoncu wyskoczylismy z niego, ja z niemowlakiem na rece.. oj cos sie w tej glowie dzieje.. ;)
 
Dzień dobry.
Ja wczoraj byłam na wizycie sprawdzić się, na szczęście wszystko dobrze, mała ma 660 gram, wszystkie pomiary prawidłowe. Tylko ułożenie miednicowe. Brak cech odklejania łożyska.
Apropo mycia okien, ja też w pierwszej ciąży mylam i teraz też zamierzam. Mam tylko 3 okna i robię to z przerwami.
Współczuję koszmarów. Odziwo po wypadku nie miewam ich A tego bardzo się bałam.
 
Dzień dobry.
@brzusio bidulko [emoji9]trzymam kciuki, żeby udało się unormować cukier jak najszybciej.
A tak odnośnie cukru @askl25 jak tam u Ciebie? Udało się unormować?

U mnie po porodzie też Antek wylądował na brzuchu od razu, ale nie karmiłam go na sali porodowej tylko już po pomiarach i ubraniu. Zapomniałam już dużo rzeczy od czasu porodu, ale to uczucie kiedy mi go położyli na brzuchu takiego wilgotnego i cieplutkiego pamiętam bardzo wyraźnie. W zasadzie jest to jedyne takie żywe uczucie jakie mam z porodu. Cudowne to było [emoji7].


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry