reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

tak wiki waz prawie 10 kilo (9,800) i jest duzy ale nie tak zwinny jak inne dzieciaki, on tylko siedzi nie siada sam nie wstaje sam, kilka raz usiadl sam ale na tym sie skonczylo, albo len albo jakis zacofany ja juz sama nie wiem, no zabki ida ida mam nadzieje ze zaniedlugo bedzie kolejny bo moje dziecko jest niedowytrzymania !!!dzisiaj nawet na zakupach mu sie nie podobalo !!! wrrr.... mam ochote go popodgryzac czasami ze zlosci :-D :-)
 
reklama
klik ja tez mam wielofunkcyjny ale juz jupilam leciutka spacerowke ktora sklada sie jak parasolka, bo nasza krowa to do bagaznika wchodzi po calkowitym rozlozeniu na czesci a ten jest leciutki i bardzo ladny, tez kupilam na allegro :-) na zime oczywiscie bedziemy jezdzic na pompowanych kolach ale to tylko do wiosenki :-)
 
tak wiki waz prawie 10 kilo (9,800) i jest duzy ale nie tak zwinny jak inne dzieciaki, on tylko siedzi nie siada sam nie wstaje sam, kilka raz usiadl sam ale na tym sie skonczylo, albo len albo jakis zacofany ja juz sama nie wiem, no zabki ida ida mam nadzieje ze zaniedlugo bedzie kolejny bo moje dziecko jest niedowytrzymania !!!dzisiaj nawet na zakupach mu sie nie podobalo !!! wrrr.... mam ochote go popodgryzac czasami ze zlosci :-D :-)


Twój maluszek na pewno nie jest zacofany :-) U mnie jest podobnie, Moja Nikola nie umie sama wstać, ledwo co staje na nóżkach za moja pomocą, trochę raczkuje trochę pełza, siadać to już umie sama. Przyjdzie na nią czas i wtedy będzie mi biegać po mieszkaniu, haha. Może trzeba ćwiczyć z maluszkami żeby były bardziej sprawniejsze i zwinne... nie wiem :)
 
klik ja tez mam wielofunkcyjny ale juz jupilam leciutka spacerowke ktora sklada sie jak parasolka, bo nasza krowa to do bagaznika wchodzi po calkowitym rozlozeniu na czesci a ten jest leciutki i bardzo ladny, tez kupilam na allegro :-) na zime oczywiscie bedziemy jezdzic na pompowanych kolach ale to tylko do wiosenki :-)


A to napisz mi z jakiej firmy kupiłaś, bo ja tak oglądam a nie mogę zdecydować się który wybrać, a ty pewnie masz już sprawdzony ten wózek :-) to jak jest dobry to poleć mi go :) hehe
 
GABI chorutka

Koko przynisoła pierwsze świństwo z przedszkola
smarki i temp biedulka nie umie wysmarkać noska tak mi jej żal i brak mi sił kolejna nieprzespana noc od piątku nie śpie Rafi na kursie nerwy juz mnie biorą

RATUNKU
 
my zastanawialismy sie nad puszczeniem Kokuni do przedszkola od kwietnia ale spasowalismy bo Gabi za malutka i liczylismy sie z przyniesieniem choróbska ale juz tydzień w pzresdszkolu????? masakra
 
reklama
Do góry