reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Witam mamusie czym nas wiecej tym lepiej a zwłaszcza ja te(stare mamusie odeszły) i nas troszke mało wiec pisz czytaj i sie udzielaj serdecznie cie witamy.
 
czesc tu stara mama:-):-):-):-)
witam mamusie Sebastianka :-)
basiu to ja pisalam o cukrzycy po homeopatii ale to tylko moje zdanie poporostu osobiscie nie jetem przekonana do tego typu lekow oczywiscie nie wszystkich no i probowalam tylko raz i mi nie pomogly moze wiec dlatego mam taka opinie ale nie mam nic do ludzi ktorzy je stosuja ;-)
i pozatym nic nie wiem czy jest jakis inny watek dla starej gwardii?pozatym za rok wy tez bedziecie tutaj ,,stare''o ile sie nie pozabijamy :rofl2: i ktos tu tak dlugo wytrzyma
 
Olgunia witaj wśród nas.:-):-):-)
Pospacerowaliśmy dziś troszkę dziś były lekkie marudzenia i płacze ale nie było aż tak tragicznie jak wczoraj na szczęście.:-)Właśnie robię makaron takie niby spagetti z sosem ze świezych pomidorów pieczarek i cebuli.Wszystko robione na wodzie bez grama tłuszczu.Ale pewnie nie wytrzymam i posypie startą mozarellą:zawstydzona/y:
 
Sebastianek ważył 4310 i miał 54 cm:-) miałam cc bo nie miałam rozwarcia i męczyłam się 23 godziny i w końcu się zlitowali i mnie pocieli:tak:
ja jutro robie spagetii ale z miesem mielonym
 
Witam nową mamę i te co zostały.Mleko DOBRY SEN mamy z BEBIKO.Żeczywiście to żadna różnica-po kąpieli mały śpi ok 5 godz a potem budzi się po 2-3.A przecież po takim mleku powinien spać do rana.Byliśmy wczoraj na ważeniu-9100,a brat Mikiego Bartek jak ważył tyle to miał 10 mies.To Miki przy nim jest pulpecik.
 
reklama
Witam Cię Olgunia!!!
Maleństwo, Celinka to karuzele już popsuła, tak kopała i ciągał, że pozytywka się popsuła a pałąk pękł, teraz bawi się misiami.
Zyletkowe zycie, a jaki masz smoczek, bo ja wyprubowałam i najleprze do kaszki są Baby Ono, ale cholernie trudno je dostać:wściekła/y:, szukam już od miesiąca i nigdzie nie ma.
Monika, Miki serio to pulpecik:-D, ale mojego brata nie pobił on ważył 11kg, to był pulpet.

U nas dzisiaj w miare. Mój ślubny przywlekł jakąś jelitówke:wściekła/y: i chyba małą łapie, bo już 5 kupek było i myślę o podaniu smecty. A poza tym to byłyśmy po mojego brata, bo z Niemiec wrócił. Celinka dostała śliczną polarkową zimową kurteczke od wujka, niestety różową ale ścierpimy to z mężem. Tym bardziej, że unas zapłaciłabym za nią z 60 zł, a on dał 3 euro:szok:. Mówi że tam ubrania tańsze niż tutaj, a ja zawsze myślałam że w Niemczech są drogie ubrania.
 
Ostatnia edycja:
Do góry