reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Stas wazy jakies 6400 i ma 67cm. A jest najstarszy ze Styczniwych dzieciaczkow :-)Wiec nie masz sie czym martwic...
 
reklama
Dzięki Dziubutek za pocieszenie.Mój mały ma 63 cm ale rośnie strasznie szybko co widać po ubrankach.A ile mleka wypijają w ciągu dnia Wasze maleństwa?
 
Stas jest na piersi wiec trudno powiedziec. Ale po tym jak duzo ulew wnioskuje ze je za duzo... i tak tez mowi lekarz. A oto moj Stas - skubaniec siedzi juz od jakiegos czasu... ku mojemu przerazeniu... (staram mu sie na to nie pozwalac)
 

Załączniki

  • P1000861.JPG
    P1000861.JPG
    135,2 KB · Wyświetleń: 16
  • P1000721.JPG
    P1000721.JPG
    111,4 KB · Wyświetleń: 13
zdjecie 1-ubus bawi sie grzechotka:rofl2:
2-Kubus spi po spacerku w nowym dresiku
3-ze swoja mamusia o poranku -stad ten wyglad :laugh2:
4-padl po zabawie z mamcia;-)
5-przed spacerkiem -jak sie ubieralismy
 

Załączniki

  • DSC00139.JPG
    DSC00139.JPG
    29,6 KB · Wyświetleń: 10
  • DSC00140.JPG
    DSC00140.JPG
    27,6 KB · Wyświetleń: 12
  • DSC00150.JPG
    DSC00150.JPG
    30,6 KB · Wyświetleń: 15
  • P1000289.JPG
    P1000289.JPG
    89,8 KB · Wyświetleń: 9
Mój Oskar też usilnie próbuje siadać chwytając się wszystkiego.Wychyla się przy tym do przodu tak jakby chciał już wstawać.
 
Pam 200 mój Olisiek ma 4,5 miesiąca i waży nie cale 4200 wiec nie masz sie czym martwic, zjada ok 700-750 ml mleka i cały słoiczek 125 g marchewki lub dyni z ziemniakiem

Dziubatek Oliwier też już prawie siedzi i sam sie podciąga, wczoraj wieczorem załapał,że można sie złapać za szczebelki w łóżeczku.Jak siedzi to nawet nie kiwa się na boki ani do przodu...czyli jest jego kręgoslup na tyle silny żeby siedzieć.A jak go trzymam na kolanach na siedząco to wstaje na nogi :szok:
 
moj Kubus tez jest przy piersi i ciezko ocenic ale wydaje mi sie ze je duzo chodz mu sie nie ulewa ale jak sie naje to ma az brzuszek duzy;-)no wlasnie.......te mamusie ktore karmie piersia -co ile Wasze dzieci jedza w dzien i w nocy i jak dlugo ssa piers???Kuba je w ciagu dnia co 2-3h a ssie ok15-20min....w nocy je raz a od 6 i juz tryb dzienny co 2-3h a ostatnie karmienie ok 20 i spi do 3. osttanio doczytalam ze jesli chce sie zwiekszyc laktacje to nie mozna rezygnowac z karmien nocnych bo to wlasnie one ja zwiekszaja niby.........
 
reklama
dziuewczyny masakra a czytalam ze srodek ciezkosci u takich maluch dzieco chyba do 6mc jest jeszcze wysoko i glowka bo ciezka calym cialem kiwa,............a oni tacy silni i sie nawet nie pochylaja na boki:szok:Esti pilnuj Olisia bo Ci gdzies jeszcze pobiegnie niedlugo:-p
 
Do góry