reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamusie 2008

hehe masakra moj ma prawie 6 bankowo! zreszta w srode ta sie okaze:tak:idziemy na szczepienie 2......mam nadzieje ze zniesie tak samo dobrze jak 1:dry:chociaz pamietam ze Wasze maluszki to tak roznie sie zachowywaly a zaraz po szczepieniu 2h samochodem do moich rodziciow do Głogowa!juz sie nie moge doczekac!!!:-)dzialeczka ,grill oby byla pogoda w koncu bede tam z tydz czasu a moj Ł dojedzie do nas ale cudnie bedzie!!!!tak dawn nigdzie razem nie bylismy:dry:a moze uda nam sie z dziadkami do Karpacza wyskoczyc- troche sie obawiam ale z Głogowa to niecale 3h............:sorry2:
Dziuba biedna Martysia dolacza do Kubusia - zero samolocikow jak tatusia ni ma:sorry2: teraz zamiast spac to gada do slonka - graj dupka jak to Esti mowi :-D
 
reklama
:-)witam wszystkie w niedzielne poludnie. PUMI Dminisia przeslicznie wygladala w tej sukieneczce. KAMALODZ swietny smoczek ,usmialam sie jak niewiem .ESTI slicznie wygladacie .

 
wiecie co wczoraj to przeszla moja tesciowka sama siebie..........niedosc ze swieto.....i byla godz 21........a mamy pokoj zaraz obok lazienki a te sciany sa tak cienkie ze szkoda gadac.......to ona wlaczyla PRANIE!!!!:wściekła/y:ja piedziele a wczesniej byla w kosciele to kufa nie trybie to dzien odpoczynku a nie prania i to o takiej porze kiedy dobrze wie ze usypiam Kubusia a mam z tym jeszcze trudnosci:angry:jak sie Ł wkQ ...... to wylaczyl ta pralke i ja opierdzielil....ze sobie jaja robi i ze pozniej jak bedzie wieszac pranie to bedzie stukac sznurkami o sciane do naszego pokoju i nam obudzi Kube........yh....najlepsze bylo to ze jak tylko zasnal to poszlismy obok do bloku do znajomych na piwko....a ona miala go pilnowac to juz nawet nie probowala wlaczyc tej pralki.....a co mnie rozwalilo to ze mi powiedziala to idzcie Basiu a ja go PONOSZE!!!!!!:szok::angry:no gadam jak do slupa!!!! ze nie ma noszenia do snu!!!!moze podniesc przytulic ale nie lulac bo ja kufa juz teraz rady nie daje a ona mysli ze ja pudzian czy co........:-:)no:i jej ostro powiedzialam "ze nie ja go ululam i ze nie po to tydz czasu go ucze zeby to sie zmarnowalo tylko po to zeby isc na latwizne.......- wyszla........a wieczorek byl calkiem mily u znajomych:tak:
 
B-asia - fakt suknia jest boska!!! Boze kiedy to bylo... az sie rozmarzylam zeby jeszcze kiedys tak wygladac jak tamtego dnia... no i miec te 10 kg mniej... jak wtedy... Zazdroszcze tego planowania, tej nerwowki... i potem tego cudnego dnia...
 
jej dzieki za wsparcie znaczy ze mam jakis ten gust hehe:zawstydzona/y:jestem ciekawa jaka suknie Dziuba sobie wymarzyla!!!!!:-)Salik slodki widok hehehe:tak:
 
reklama
Dziewczyny jak Was czytam to zaczynam sie martwić.Mój Oskar waży nieco ponad 6 kilo i nie wiem czy to nie za mało???????????????????
 
Do góry