reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Cześć dziewczyny.widze ze niemam szczescia do tego forum .zawsze kiedy ja jestem aktywna wtedy nikogo tu niema.:-).ale mialam dzisiaj noc -praktycznie cala spacerowalam po mieszkaniu bo mialam jakies dziwne bole brzucha i skurcze.weracajac do tego co pisalam poprzednim razem to do boli plecow juz sie przyzwyczailam ale te problemy z oddychaniem nie daja mi normalnie funkcjonowac:szok:.pozdrawiam kasia


 
reklama
ojej wy juz prawie wszystkie macie wyprawki do szpitala a ja niemam ani nic dla siebie do szpitala ani nic dla maluszka .jedyne co mam to mam wybrany wozek i lozeczko ale jeszcze niekupiony:szok:w tym tygodniu pojde cos kupic :tak:bo jak tak bede czekac to wkoncu mnie styczen zastanie.:-D.


 
katarzyna Joanna- ja tez nic nie mam. Co prawda łózeczko juz stoi, wozek tez ale nie mam praktycznych ciuszkow do szpitala....Jutro zamierzam jechac i kupic jakies zwykle bawełniane spiochy i pajace- chyba na 56 bo nie wiem czy sa mniejsze. Ale chyba lepiej tyci wieksze niz za male:-)
 
Wlasnie padł nam program wewnetrzny w firmie i nie mam co robic. Szukam sobie żłobkow itp....
Znalazłam jeden we Wrocławiu- prywatny:
Klub Maluszka "Tęcza" - O Klubie
Drogi jak cholera ale ja sama nie wiem jak to bedzie po porodzie....Tak sobie mysle ze po 6 miesiacu zycia malucha i tak bede musiała zapłacic za nianie...:-(
 
No to sie doczekalam jutro ide do szpitala ma malo wod plodowych i chyba rozlazi mi sie blizna po cc bo mnie bardzo boli no i te skakajace cisnienie i poleze do konca ale lekaz mowi ze chyba zrobia cos wczesniej bo pogarsza sie srodowisko dla dzidziusia jestem przerazona .Nie wiem czy na swieta bede w domu pakuje torbe do szpitala
 
No to sie doczekalam jutro ide do szpitala ma malo wod plodowych i chyba rozlazi mi sie blizna po cc bo mnie bardzo boli no i te skakajace cisnienie i poleze do konca ale lekaz mowi ze chyba zrobia cos wczesniej bo pogarsza sie srodowisko dla dzidziusia jestem przerazona .Nie wiem czy na swieta bede w domu pakuje torbe do szpitala

współczuje Ci :-( bede trzymac kciuki aby wszystko dobrze poszlo. najgorsze co moze byc to czekac na porod w szpitalu ale jak trzeba to trzeba. jak bedziesz mogla to daj znac przez kogos co u Ciebie. pozrawiam
 
Helenko- w tej sytucji to chyba najlepsze co moglo Cie spotkac- pojsc do szpitala- wreszcie odpoczniesz. Wiem,że szpital to nic przyjemnego ale w Twojej sytuacji to jedyne rozwiazanie zeby wreszcie odciagnac Cie od prac domowych. Trzymaj sie cieplutko i dawaj znac co u C9iebie. Trzymamy mocno kciuki. Bedzie dobrze:-)
 
A ja już po wizycie :-)
Wszystko ok. mały waży 2200, szyjka zamknięta ale rozmiękczona.Brzuch faktycznie obniżony..ale KTG nie wykazało skurczy więc ok.Za 2 tyg, czyli 17 grudnia kolejna wizyta
 
reklama
Do góry