reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
o jesuu Nanina- lez i dotrwaj chociaz do 37 tyg kiedy ciaza jest donoszona. Wczoraj czytalam o porodach wczesniakow- ale zrezygnowala bo ten watek byl dobijajacy- prawie same chore dzieci sie rodzily. Wole nie czytac takich pesymistycznych postow
 
P dzwonil ze jedzie do domu bo go choroba lapie. Nie wiem czy juz na caly dzien przyjeadza czy tylko po jakies leki? hmmm- nie ma nic gorszego niz chory facet w domu
 
No Pumi lepiej nie czytac takich rzeczy mnie od wczoraj boli pecherz biore furagine ale nadal boli i wogole jakos zrabanie sie czuje chyba pogoda taka ciagle ktos przychodzi do mnie normalnie mam dosc ani sie połozyc ani odpoczac nie mozna :wściekła/y:
 
Pumi to prawda nie ma nic gorszego niż chory facet w domu........mają katar i już umierają, duze dzieci:-D:-D:-D.Nie czytaj takich rzeczy.A rodzą się też zdrowe, przecież synek Paulinek jak na razie jest zdrowy:tak:i na pewno będzie:tak:
Donia po prostu nie otwieraj mieszkania nikomu, nie ma Cię w domu i już!
 
reklama
Nania tez biore razem z furagina mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej
Estera chyba tak zrobie bo mam serdecznie dosc tego wystawiania wkółko
Ide teraz na obiadek bo wczesniej nie zdazyłam ugotowac bo oczywiscie była sasiadka wrr
 
Do góry