reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Powinien trochę więcej w tym tygodniu ważyć, ale będzie drobny lekarz stwierdził.Stwierdził też że jest szalony, bo tętna nie mógł zlapać tak się rozbrykał.No i zmierzyć się nie dało łobuzika:-D:-D:-D
 
reklama
Helena, ja też myślę, że szpital będzie dla Ciebie błogosławieństwem. Po Twoich ostatnich opisach mój Mążuś się strasznie denerwował, że jakiś facet może się tak zachowywać jak Twój mąż. Bo jak ja reagowałam, to juz pisałam... Odpoczywaj i dawaj znać koniecznie. Będziemy o Tobie myślały, trzymaj się i powodzenia!:tak:
Esti, to znaczy że nie ma powodu do obaw - chyba wszystko w normie:-)
Katarzyna, nie martw się, ja też nie mam jeszcze wszystkiego. Chyba najlepiej sa przygotowane te dziewczyny, które mają termin na poczatek stycznia, a z usg albo innych badań wychodzi, że może być wcześniej:rofl2:
 
no to sie Helenka doczekala. Ale tak jak wy - mysle ze los zdecydowal za nia- odpocznie i moze sie maz wreszcie troche domem zainteresuje. Wiem ze sie bala i nie chciala tam jechac ale coz- widocznie to jedyny sposob zeby szalona Helenka wreszcie usiadla na pupie!
Ja z wyprawki mam prawie wszystko. Reszty juz nie dokupuje bo koleznaki krzycza ze nie beda mi mialy co kupic na prezenty. Z drugiej strony jakbym chciala czekac i liczyc na to co ktos przyniesie to pewnie polowy rzeczy bym nie miala a druga polowe bym miala zdublowana. Takze sie ciesze ze sama sobie na raty kompletowalam wszystko co mi bedzie potrzebne
 
Pumi- no masz racje ze kupujesz sama. Ja tez wychodze z zalozenia- umiesz liczyc licz na siebie;-)Poza tym kazdy ma inny gust i nie wszystkie prezenty moga nam sie podobac. Wiem,że to wredne ale taka jest prawda
 
Nie wiem co dzis na obiad wykombinowac....Mysle mysle i nic mi do łba nie przychodzi...
Moze rybka...moze spaghetti...moze ziemniaki z mizerią....
 
dokladnie Asia. A ja lubie urzadzac wszystko po swojemu i w ulubionych kolorach. nie cierpie ciuc- pajsu hihihih. Ale takie rzaczy jak laktator, czy termometr - dziewczyny mi moga kupic bo mi na kolorze nie zalezy haha. Wczoraj dostalam paczke od rodzicow z Polski z kolejna partia ciuszkow dla Dominiki- wypralam i dzis bede prasowac
 
dzieki dziewczyny fajnie ze ktos o mnie mysli
jestem cala roztrzesiona wszystko juz spakowalam jutro o 7 jade do szpitala nawt lekarz stwierdzil ze wreszcie poleze ale w piatek sa urodziny Lukaszka i troche mi przykro ze nie bede mogla byc z nim mam nadzieje ze wpuszczaja dzieci na oddzial bo ostatnio nie bylo okazji zeby przyjechaly dzieci
Malenstwo wazy ok 3200 ale nic wiecej nie wiem bo lekarz byl zmartwiony tymi wodami i nic nie mowil
A maz spytal sie kiedy do tego szpitala i czy ugotowalam obiad :wściekła/y: glupi h..j
jak bede wiedziala co beda ze mna robic to dam znac nie wiem jak przezyja te noc
 
Ja mam jeszcze na obiadek wczorajsza rybkę i do tego zupkę jarzynową, więc tylko podgrzać i gotowe:tak: jak meżuś wróci o 20 z pracy na obiado -kolację:-)
A ja dzisiaj była u teściów i zaszłam do hurtowni po pampersy jeszcze na zapas, dziadek zasponsorował:-D:-D.Duża paczka Jumbo 98 sztuk 3-6kg za 38zl -5%.To wyszło coś ok 36 zł, ale taniocha!!!!!!
 
Helenko mi też lekarz podejrzewał że mam za mało wód płodowych, a w szpitalu się okazało ze jest ok:tak:więc nie martw się na zapas!A dzidziuś już spory więc gdybyś miała rodzić to na pewno będzie z nim ok.
A który to o Ciebie tydzień?
 
reklama
Helenka- powiedz mezowi ze obiad gotowy: zimaniaki i pieczone prosie, do tego kawior i przepiorcze jaja i do popicia szampan. Zapytaj sie tez czy zrobic mu pranie i umyc i odkurzyc jego tira przed pojsciem do szpitala.
 
Do góry