reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

DZIDZIA a ta twoja kolezanka to w ktorym tyg. jest? Bo na samym poczatku to jeszcze moze byc ciezko z ustaleniem ciazy mnogiej ale jak juz jej brzuch rosnie to znaczy ze jest w starszej ciazy i nie rozumiem w czym ma problem jej lekarz? Przeciez nawet jesli nie jest pewien i jedna dzidzia zaslania druga(tak jak u mnie ) to przeciez moze jej zrobic usg dopochwowe albo poszukac drugiego tetna. Jesli dzieciaczki sa juz duze to nie sposob je zgubic.Dziwi mnie to co piszesz bo u mnie nawet jak jedno ucieka to przeciez nasze brzuchy to nie bezdenna przestrzen i lekarz jak dobrze poszuka to znajdzie jesli sa dwa.A moze po prostu on ma stary sprzet tak jak w mojej przychodni gdzie nigdy nie wiadomo co tak naprawde znajduje sie na monitorze. Ja chodze na usg prywatnie. To kosztuje -owszem ale mam piekny,czytelny obrazek moich maluszkow.

JUSTICE nie zazdrosc mi!!! Nie wolno!!!!(wiesz oco chodzi nie?)
 
reklama
Netty5 ona ma termin na wrzesien, mnie tez to bardzo zdziwilo, ale ostatnio juz z dwa razy slyszlam o takich przypadkach... dziewczyny a jak jest z Waszym jedzeniem, ja dalej malo co mam ochote na jedzenie czegokolwiek wartosciowego.... wczoraj sie tym zaczelam ostro przejmowc./.. ale ja naprawde nie dam rady jesc... wiadomo, ze nie zawsze ale czesciej nie jem niz jem... staram sie owoce podjadac, bo warzywa mi wogole nie smakuja- a zawsze bylo na odwrot...
 
Ja ogolnie bardzo malo przytylam dlatego pani doktor mi sie zapytała co jem, wiec jej odpowiadam "same wartosciowe jedzenia" "jakie?" "owoce" i wtedy zastanowilam sie ze w tym tkwi problem, powinnam jesc raz dziennie miesko, jajko, banana i jedna kostke czekolady, i na deser własnie owoce i warzywa. Tylko ciezko mnie zmusic do mieska bo za bardzo nie lubie, raz na tydzien kiedys jadłam a teraz adas mnie zmusza i ...wkoncu przybrałam na wadze 2 kg:)
 
DZIDZIA to mi w takim razie nie chce sie wierzyc w te jej blizniaki(oczywiscie nie jestem lekarzem i moge sie mylic) .Ale skoro ona jest juz praktycznie na koncowce to przeciez jesli by byly blizniaki to byloby je juz dobrze i widac i slychac. OBOJE.

A co do jedzenia to mi dopiero zaczynaja przechodzic dolegliwosci ciazowe. Ja do tej pory caly czas chudlam. Od poczatku ciazy schudlam 8 kg., bo nic nie przyjmowalam. Wszystko co jadlam przewaznie ladowalo w kibelku. I na nic nie mialam ochoty. Praktycznie dopiero od niedawna zaczelam nadrabiac stracone kilogramy ale nie dlatego ze przytylam tylko tyle co mi brzuch urosl. No ale polozna powiedziala ze mam sie nie przejmowac bo wyniki dobre a jeszcze zdarze przytyc.
 
witam LASECZKI
kurcze tak czytam wasze zakupowe podboje tez bym coś kupiła ale jak będzie dziewzynka mam co nie co po kokonelii a zreszta nie wiem ile kupować w końcu to będzie zima !!!! a KOKO urodziłam 22 04 i był przeokropny upał sama nie wiem chyba poczekam do kolejnego USG moze oś wiecej mi powiedzą za tydzień ide do lekarza

dzień miałam zakręcony.....cięzka noc z małym co nie co :tak::-D:tak::zawstydzona/y: raniutko zakupki sprzątanko i wypad do miasta jak wyjechałam o 12-30 wróciłam o 17 potem obiadek i sprzątanie samochodu tak mnie naszło ze brudny poodkurzałam pomyłam szybki i jest mi dobrze tylko nie wiem gdzie mój ślubny????????????????????????
 
Czesc kobietki! Ja jeszcze nic nie kupilam dla synka. Chcialabym ale jeszcze mnie cos wstrzymuje;-). Sama niewiem co... Juz niedlugo lece do Polski na tydzien,juz sie nie moge doczekac:-). Zrobie sobie tam usg 4d,bo tutaj jest troche za drogie. Myle ze to bedzie najlepsza pamiatka i wspomnienie po ciazy za pare lat. Mam problem z imieniem dla syna:-(. Moj maz chcialby aby mial Maksymilian. Mnie sie podoba ,ale jest jedno ALE.... Niektore psy maja na imie max.... Poradzcie cos,moze to tylko moj glupi wymysl:szok:. Pozdrawiam serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Oj zakupowe szaleństwo. ja sobie powiedziłam,że nic ni kupie do 6 wrzesnia- do kolejnego USG. Kurcze ale teraz w weekend nad jeziorkiem kupiłam trzy pary przeslicznych skaretuszek. Sa tak urocze, że po prostu nie mogłam im sie oprzec. Jutro zrobie zdjecie bo i tak siedze w domu.
Najchetniej to polazłabym jutro do pracy bo juz wysiedziec nie moge w domu. Spie duzo ale ciagle zmeczona jestem.
 
Netty cofam to co powiedziałąm ;-), ale sie nie gniewasz?
A co się dzieje z Pumi? Czyżby jeszcze nie wróciła ze szpitala(z rozmowy)?
 
Hej, jestem z powrotem po weekendzie, było super.Byliśmy na Czarną Hańczą, jest tam przepięknie,Pogoda była fajna, nie było upałów ale przynajmniej nie padało, ja się nie kąpałam bo Hańcza jest zimna, a już raz miałam przeziębione nerki więc wolałam nie ryzykować.Wróciłam taka rozleniwiona, nic mi się dzisiaj nie chciało. Jak wróciłam z pracy to spałam 3 godzinki:szok:.
Witam nową mamusię bliźniaczków, podwójne szczęście, to dopiero radość.Podwójne gratulacje netty5:tak::-D:-).
Joooaaa gratulacje córeczki, fajnie Ci że już wiesz, kto mieszka w Twoim brzuszku:tak:.
Ja za tydzień też się dowiem już nie mogę się doczekać:sorry2:
Kamalodz a ja bym tam się nie przejmowała ,że tak psy nazywają,to tylko świadczy o ludziach :crazy:jeśli nazywają zwierzęta ludzkimi imionami(nikogo nie urażając) u mnie w klatce jest kot Maciek:szok:, Mój bratanek też Maciek się nazywa, i co z tego..Jeśli ktoś Ci powie,że tak jak pies to się odetnij że jego imię też na pewno nosi pies lub kot i na pewno ta osoba się zamknie.A moja koleżanka stwierdziła że jak nazwę córeczkę Oliwia to tak jak gazeta, odcielam jej się że Monika to też gazeta, tylko o szydełkowaniu:-D i mam spokój juz nic więcej nie komentowała.Zresztą to moje dziecko i ja decyduję jak się będzie nazywać, swoje inni niech nazywają po swojemu, prawda?
Pumi jak tam wizyta w szpitalu?
Myszorka, a ja uważam że moja koleżanka nie przesadza,jeśli moje dziecko leżałoby w szpitalu 2 razy na zapalenie płuc, a ma tylko 14 miesięcy to też bym się pewnie tak zachowywała
 
reklama
hej ja tez jestem styczniowa mam na imie helena sledze was od poczatku ale dopiero odkrylam jak sie do was dolaczyc to moje trzecie dziecko i bardzo na nie czekam
 
Do góry