reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Hej , witamy Cię helena- lidia, fajnie mieć na forum coraz więcej już doświadczonych mam.Mam nadzieję że będziesz nam służyć ciekawymi radami, bo masz już spore doświadczenie.:tak:;-):-):-D:rofl2::happy2::sorry2:.A można wiedzieć w jakim wieku masz dzieciaczki?
 
reklama
ale cudofffnie
xx_brawa_01.gif
xx_brawa_01.gif
xx_brawa_01.gif
tyle czytania na raz!
kompletnie zcierpla mi prawa dlon . Chyba dzidzia naciska na jakiegos nerwa bo skad by sie ten nagly paraliz wzial?
witam ponownie nowa mamusie- Helenke-czemu tak pozno dolaczacie? a my tu takie supcio pogaduchy prowadzimy. niektorym dziewczynkom nawet sie hormony na forum oddzywaja- mile macie byc dla siebie i nie dogryzac sobie na forum!
xx_nienie.gif

ja wrocilam ze szpitala podbuzowana i od razu dzwonilam sie wyzalic mamuni do polski i nam zeszlo jedynie 3 godziny przy telefonie
517.gif

a co ciekawego w szpitalu? sluchalam dzis serca dzidzi- bije jak szalone. wyniki mam dobre, troche za chuda jestem jak na ich standardy. pobierali mi krew zeby zrobic badania czy moje dzidzi nie ma zespolu downa. teraz mam tydzien stresow bo powiedzieli ze jak cos bedzie zle w wynikach to za tydzien ktos ze szpitala zadzwoni mnie poinformowac. jak dobrze to nie zadzwonia.
ale co mnie tak rozjuszylo? pomineli mnie w kompie ( nie wiem jakim cudem) i nie dostalam ubezpieczenia. porod bez komplikacji kosztuje jakies 15 tysiecy dolcow i chyba upadli na glowe ze im zaplace!
505.gif
czekalam 4 miesiace na ubezpiecznie i gdyby nie to nieporozumienie z tym rachunkiem na 700$ to zyla bym w nieswiadomosci ze ja i moje nienarodzone dziecko nie dostaniemy ubezpieczenia. malo ich nie pogryzlam z nerwow ze maja taki burdel w komputerze. i teraz musze rozpoczac cala procedure starania sie o ubezpieczenie z miasta bo nie mam na tyle kasy zeby za kazda wizyte bulic slone dolary. i jak zgromadze papiery jakie ode mnie wymagaja znowu musze odczekac 3 miesiace czy mi przyznaja czy nie i przysla do domu zawiadomienie ze mam odebrac swoje ubezpieczenie. ale sie wqrwilam! juz powinnam trzymac papier w dloni ze mam bezplatna opieke medyczna. zeby tylko zdazyli mi przyznac przed porodem.
nienawidze ameryki!
 
Pumi, to do bani.znam niestety Ameryke z tej strony i ...cuchnie.Bo teraz powiedzieli ci 15K ale tak naprawde wyjdzie nawet 30K bo znieczulenie i kazda pigula przeciwbolowa 30backsow.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:2 dni cie potrzymaja i sajonara:no::no::no:
Co za syf, cholerne komputerki:baffled:
 
Esti ale ci fajnie :tak::tak:właśnie wróciłaś znad jeziorka a ja się dopiero wybieram we wrześniu . Mam jedynie nadzieję, ze będzie ładna pogoda:crazy:
Pumi rzeczywiście współczuję, ale tak jak mówią jak w stanach nie masz polisy to umarł w butach, ale czy twój mąż nie może cię objąć swoja polisa do czasu jak nie urodzisz. nie wiem jakie tam są zasady, ale może jest to możliwe. Nie śmiejcie się:no:.
Taka sytuacja była ostatnio w gotowych na wszystko
Dzidzia znowu mnie kuje brzuszek:no::no:
a jeszcze
Jooaa ty nie jedz lepiej bananów :no::no:mój lekarz pozwolił jeść wszystko oprócz bananów i soku bananowego, gdyż powodują skurcze. kategorycznie zabronił

Myszorka
a ty nie przesadzaj z tymi sprzątaniami, bo ja w sobotę jak sie wzięłam za odkurzanie to stanęłam na połowie dywanu i musiała do wieczora leżeć, bo mnie strasznie brzuszek kuł.
Akurat kiedy leżałam przyszli goście i zaprosili mnie na wesele. Ale będę miała wesel, a chyba z 5 przez następne 2 miesiące. Już nie mogę sie doczekać tych krokietów z czerwonym barszczykiem i klusków śląskich ze strogonowem.:happy2:;-):-)
 
taaa Anja-dokladnie! mieszkam tu juz kilka latek i poznalam dobrze o co chodzi w tym zakreconym kraju. ale ja nie z tych co sie latwo poddaja. poza tym to nie jest moje niedopatrzenie. najwyzej zakonczy sie procesem w sadzie bo kilkanasie tysiaczkow im nie dam ot tak sobie hihihih!!! moj Misio to tchorz! on przezywa a ja sie nastwailam bojowo! kobiety gora!
514.gif
 
Dzien dobry.

Ale jaja z tą Ameryką. Narzekamy na Polskę ale tam też jest pieprzona biurokracja.
Dzis znowu siedze w domku. mam ochote na tosta. kimne sie jeszcze a pozniej pojde do sklepu.
milego dzionka.
 
Ja nie moge spac:wściekła/y:juz 3cia noc a rano do pracy jestem jak ZOMBI:wściekła/y::no:
Jeden bok mnie uwiera prawy tez kiepsko, masakra zawsze spalam na brzuchu a teraz tak niewygodnie!
 
reklama
czesc Kobitki.... wczoraj strsznie chcialam po 23 jeszcze z Wami popisac, ale cos bylo nie tak z kompem i nic nie moglam wlaczyc... moze to przez burze- nie mam pojecia, bo dzis wszystko oki....
Joooaaa1 ja tez niecierpie miesa, tak naprawde to nigdy nie jadlam, jak sa placki ziemniaczane to zjem moze 3 kawalki- ale tylko dla Dzidzi, bo od razu mnie na wymioty zbiera... kurczaka jem normalnie.... tak cale zycie....
Witam Cie Helena- Lidia, szkoda, ze tak pozno do nas dolaczasz, bo na pewno nie raz rozwialabys juz nasze watpliowosci...
Esti23 ale Ci dobrze.....
Sylka mnie brzuszek tez wczoraj bolal, ale wyczytalam tez,ze to w IIgim trymestrze normalne... jak mnie boli to si ena chwile klade i przechodzi....
a co do pierwszego dnia remontu.... to normalnie myslalam, ze wczoraj oszaleje.... Daniel mial kupic dwa worki gipsu- bo kolega ten co robi nam remont powiedzial, ze jak sciagniemy tapete to jeszcze zaszpachluje dziury... ale Daniel stwierdzil, ze nie ma takiej potzreby, ze na pewno sciaganie tapety zajmie duzo czasu- wyobrazcie sobie jego mine, jak w ciagu 1,5 godziny wczystko zrobione bylo... a tu gipsu nie ma.... a wczesniej dowiedzialam sie, ze ja na nicym sie nie znam, bo przeciez na pewno nie przyda sie gips na dzis- tzn wczoaj..... klocilsimy sie wczesniej strasznie... wkurza mnie jego podejscie..... noramlnie na wszystko ma czas!! Pumi wspolczuje z tymi ubezpieczeniami, ja ostatnio tez mialam problem jakbylam do kontroli bo mialam ksizecze zle podbita i musialam dzwonic do swojej szefowej, zeby wysalal fakaem, ze jestem tam zatrudniona, a ta suka nie zna sie na niczym i pol godziny z mojej komrki klocilam sie nia , zeby mi to wystawila.... nie wiem jak taki debilny czlowiek moze byc szefowa... eh... sorki chyba sie troche rozpisalam:eek:
 
Do góry