reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Ja jestem ,ale zaraz idę do pracy:no: strasznie mi się nie chce.
Jestem zaziębiona :no::no:, ale to na własne życzenie. Umyłam wczoraj włosy i poszłam do kościoła. A wiaterek był całkiem niezły.
Przeleżałam wczoraj pół dnia bo strasznie kuł mnie brzuszek,:-( i dzisiaj mam wyrzuty sumienia:-:)-( ze nie pojechałam na pogotowie. Miałam straszny sen. Śniło mi się ,ze już urodziłam ale moje dziecko zostało w szpitalu w jakiejś sztucznej ciąży.:szok: Normalnie schiza mi siada. Boje sie , żeby wszystko było w porządku. Chyba przyśpieszę wizytę u lekarza.
 
reklama
hejka i ja witam U nas tez pochmurnie Uśpiłam już synka więc mam chwilkę dla siebie

Ze spaniem problemów nie mam i z Piotrusiem też nie miałam Mam nadzieję że tak będzie do końca
ale zgłodniałam.........
 
Hej Hej,
We Wrocławiu upał- rano jakas burza sie napatoczyła.
Pojechałam do pracy ale sie ewakuowałam do lekarza. mam zapalenie gardła, nic wielkeigo ale kazał mi leżeć przez dwa dni w łózku.
Teraz gotuję dla mnie i dzidziusia zupkę szczawiową. kacper jak wroci to pokreci nosem ale dla niego mam kukurydze. Micha nie chce mi sie robic tym bardziej ze mnie odrzuca.
Odebrałam swoje wyniki. Mam bardzo duzo leukocytów w moczu. Cholera wie co to oznnacza.
do zobaczenia pozniej
 
Czesc! ale sie stesknilam za wami. Nie doczytalam was do konca ale dzis nadrobie. Witamy mame Blizniat- co za niesamowiate szczescie -gratuluje!!!!!!!!
poczytam was jak wroce ze szpitala. dzis mam wizyte kontrolna. jestem bojowo nastawiona bo przslali mi pismo, ze mnie ostatni raz wzywaja do zaplacenia rachunku na 700$ za ostatnia sierpniowa wizyte w szpitalu i jak nie to beda wyciagac konsekwencje-tylko jest mala niezgodnosc- ja nie bylam w sierpniu w szpitalu ani nie przyslali mi zadnego rachunku , wiec nie wiem op co im chodzi? bede walczyc !
ostatnia wizyte mialam pod koniec lipca ( wtedy co pawel wezwal karetke )i wcale nie dostalam zadnego rachunku za ten wypadek i malo tego zawiezli mnie do calkiem innego szpital;a, ktory byl najblizej bo ten gdzie dzis jade i gdzie mnie strasza konsekwencjami jest na manhatanie. ogolnie to wszystko jest confused!!!:baffled:
 
Sylka nie przejmuj sie mnie tez brzusi klul wczoraj, mysle, ze to wiazadla.....
Asia S duzo masz leukocytow, poniewaz masz zapalenie gardla, a przy kazdym zapaleniu w organizie produjuje sie wiecej leukocytow, poza tym w ciazy tez jest ich wiecej;-)
 
No ja juz jestem. Humor mi sie poprawil bo sie pogodzilam z moim mezczyzna( no wiecie- bardzo przyjemnie sie pogodzilismy). No i dzisiaj bylam u mojego ginka i posluchalam serduszek dzidzi. A to nie takie proste przy dwoch bo jedno zachodzi na drugie i w sumie nie wiadomo czy to ciagle to samo czy juz drugie serduszko slychac ale udalo sie ustalic dwa naraz i jest wszystko ok.Ciekawe jak to wyglada przy trojaczkach? Wyzsza szkola jazdy! No i chyba poczulam ruchy dzidzi ale nie jestem pewna czy to jest to.A brzuszek mnie tez czasami kluje szczegolnie w okresach kiedy sie nagle powieksza. Ostatnio wystrzelil do przodu i spedzilam dwa dni plackiem w lozku i bralam no-spe tak mnie bolal. Ale na razie przeszlo i mam nadzieje ze tak zostanie.
 
No Netty5 u Ciebie wszystko podowjne, wiec i radosc jest wieksza.... dzis sie dowiedzialam,z e mja kolezanka chyba tez ma blizniaki, tzn. lekarz jej powiedzial, ze ma ogromny brzuch i ze jest mozliwe, ze to mnoga ciaza, a przy usg nie widac, bo jedno zaslania drugie... ciekawe co wyjdzie z tego...
ja obijam sie caly dzien, ale wiem , ze pozniej czeka mnie ciezka- hihi- praca, prz remoncie, bo kolega, ktory go bedzie robil, bedzie przychodzil tylko wieczorami po swojej pracy.....
 
reklama
Pumi Ty to masz los z tymi stanami, nie wiem czy tam są gorzej zakręceni niz w Polsce?Odezwij sie czy cos wskurałaś
Netty, wiesz że Ci zazdroszczę - podwójne szczęście :-)
Dzidzia mysle, że kolega bedzie sie starał szybko wyremontować Wasze gniazdko i nie bedzie stwarzał kłopotów dodatkowych
 
Do góry