reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

hej babeczki. widzę że brzuszki rosną i mam dla was niespodziankę. A właściwie namówiłam moja przyjaciółkę, żeby do was dołączyła. Po ostatniej jej wizycie u gina termin ma na 31 stycznia, bąbelek duży rośnie zdrowa, a ja się cieszę że zostanę ciocią. Udało mi się założyć jej konto więc w najbliższym czasie powinna się pojawić jako kachulec
ciocia zrobiła też suwaczek




pozdrawiam:-)
 
reklama
Hej Sylka ja od poczatku mialam brzuchol (tzn od jakiegos 7 tygodnia) ale teraz jakos przystopowal i czasami sie zastanawiam czy to juz brzucholek ciazowy czy wygladam tylko jakbym zbyt duzo zjadla. A przytylam jakies 2 kg. Dokladnie ile jest mi trudno powiedziec bo zawsze mialam wachania wagi (szcegolnie w cigu dnia) kilo casami poltora.

Co do deszczeu to pada mi tak w Belgii, ale w Polsce podobno nie jest lepiej.
Tutaj to podobno normale. Na dodatek nie wiadomo jak sie ubrac. Pol godziny slonca, a drogie pol deszczu i zimno i tak w kolko:-(
uff ale sie rozpisalam
 
No wlasnie Pumi mialas sie nie przemeczac i nie forsowac. Daj sobie spokoj i usiadz na tylku. Dzidzia twoja jest najwazniejsza:wściekła/y:
 
Pumi tez mam tyle roboty. Problem tylko ze teraz mam za duzo energi. Jakies 2 tygodnie temu, przychodzilam z pracy i padalam z nog. Spalam , spalam,spalam..., mo mezulo odwalal czarna robate bez szemrania.
 
Witaj masiek fajnie ze sie pokazalas.coraz wiecej nas styczniowek bardzo sie z tego ciesze:-) Sylka witaj na styczniopwych mamusiach:tak::-)
 
aOLA , poważnie?
może i ja sie doczekam.
do gina idę więcej niż 2 tygodnie i mam mieć badania przed 14 tygodniem....

Paulinek w Polsce nie pada ( przynajmniej u mnie:-)) ale tak smutno na dworku , a ja tak bardzo sie cieszę:-D.
do tej pory nie mogę w to uwierzyć:happy2:
 
hej,
co to za karty: czerwona i żółta w lewym dole waszych postów.
ja jestem początkująca, ale wy już macie sporo kwadracików, więc poratujcie mnie informacja i rada jak sie ich dorobić?:sorry:
 
hurrraaa!!!!! Masiek nas wreszcie odwiedzil-co tak dlugo??????
jak tam u ciebie? fajnie ze dolaczy do nas kolejna ze styczniowek!!!!
Mili -ja sie nie forsuje- miedzy czynnosciami mam 30 min przerwy i staram sie robic wszystko powoli. niestety nie mam komu zlecic prac domowych bo mezulo zarabia dolarki caly dzien zeby mi i dzidzi nieczego nie brakowalo a tesciu-no coz chyba by sie nie odwazyl-hihihi. ja mam takie zboczenie ze conajmniej co drugi dzien musze odkurzyc bo jestem milosniczka porzadku. poza tym moj dlugowlosy kicia zostawia po sobie takie ilosci siersci ze po dwoch dniach nieodkurzania fruwaja jago wlosy po calym domu. o pozbyciu siekotka z domu nie ma mowy. ciekawe jak ja wydole ze sprzatniem jak sie dzidzia pojawi?
wiecie co? -chyba sie zdecyduje w ten weekend na wyjazd do pensylwani do naszego domu. moj miso jezdzi tam co weekend i cos tam remontuje a ja zostaje sama w miescie i mi sie chce plakac. moze jak bede lezec cala droge na fotelu i co 30 min bedziemy robic przystanki jakos dojade bez szwanku te 2 i pol godziny? tak mi sie teskni za lasem, basenem i ta przestrznia. co wy o tym myslicie-czy to nie za duze ryzyko? caly czas sie gryze z myslami.:baffled:
 
reklama
dziewczyny chcialabym by tesciowa przerobila mi kilka par spodni i musze kupic gdzies material nadajacy sie do tego by ze zwyklych spodni zrobic ciazowki. Orientujecie sie jaki to moze byc material?
 
Do góry