reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Anja- dobra robota!
nie daj sie wkrecic w wyrzuty sumienia przypadkiem!
myslalam ze nikt sie dzis juz nie odezwie. Przechodzily mi mysli po glowie ze moze cos napisalam obrazliwego i zadna sie nie chce odezwac na forum hihihi.
 
reklama
Momi ja napewno to zrobie ale przy drugim dziecku, ktore planuje za 2.5-3 lata;-)
jezeli wczesniej nie zadusze ze zlosci "dawcy spermy":-):-):-)oj mam cisnienie dzisiaj. faceci czasami maja myslenie rowne amebie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
kurcze ale pustki
Anja78 bardzo dobrze jedli by a zero pomocy to tobie w niedziele powinien podac ktoś obiadek. Ja wogóle bym nie gotowała gdyby nie młody on musi zjesc coś innego niż mleko bo najchetniej by tylko to pochłanial hektolitrami no oczywiście jak ja ide do pracy to mężuś nie ugotuje mu obiadku poi go mlekiem albo jedzie do mamusi wygoda :confused2: wiec wole ugotowac .
ja chyba wybiore sie z młodym na spacerek jak sie obudzi taka piekna pogoda az żal nie skożystac
 
u was popoludnie a u mnie pora sniadaniowa. My z P. juz po sniadanku wiec zaraz go bede molestowac zeby mnie zawiozl do sklepu dzidziowego po lozeczko, materac i kilka ciuszkow. Sama bym sobie pojechala ale nie bede dzwigac lozeczka takze trza sie prosic meza
 
jezeli nie ma krwawych lub zielonkawych:szok: uplawow to luz, a zebra bola mo macica sie rozrasta wiec ma prawo"wszystko"bolec:-pale jak sie stresujesz idz w pon do lekarza
 
czesc Kochane
na wstepie bardzo Wam dziekuje za zyczenia... bylam na chwilek wczoraj tu na forum, ale nie mialam jak odpisac...hihihi to tdopieo jest uzaleznienie....
Anja78 nie martw sie chlopy sa takie..... dobrze napisalas o ich mysleniu.... bardzo dobrze!!!!
Donia i Justie wszystkiego naj naj nja , czego sobie tylko zapragniecie ,zeby Wam sie spelnilo.....
ja jestem teraz u rodzciow, bo u D nie ma kompa... On dogorywa po wczoraj w lozeczku, zaraz ma przyjsc i mamy jechac na chwile do jego rodzicow....
wczoraj powiedzialam TAK... nie ucieklam,D tez sobie poradzil....
powklejam pozjije albo jutro zdjecia...
Juleczek dawal o sobie znac mamie b czesto.... wogolejak patrze na zjdecia to strsznie mi wywalilo ostatnio bruszek....
zreszta tak jak Jobo jestem juz8 kg na plusie i tak samo w ostatnim miesiacu przytylam 3 kg- hihihi- slodycze... musze ogrniczyc i jesc pelnowartosciowe rzeczy....
wszystko sie udalo i jestem zadowolona, ale jak w nocy przyszlismy do domku do strszniie mi sie chcialo plakac... chyba wszystko do mnie doszlo... wszytsko co sie teraz w moim zyciu zmienia ma nieodwracalne zmiany.... uch... ale jestem usmiechnieta i to najwazniejsze...
a tera najpierw musimy uprzatanc tam polki zebym mogla sobieprzyniesc rzeczy... po malutku....
mi sie nie spieszy... hihihhi....
przepraszam was ale musze uciekac
dziekuje jeszcze raz.....
buziaczki
 
Agnie jesli Cie brzusio nie boli, jezeli te uplawy sa normalne i nie smierdza to nie masz sie co martwic....
poza tym jak zazywasz te specyfiki to pewnie w pochwie wytwarza sie wiecej sluzu....
uwazaj na siebie.....
 
reklama
dzidzia214 widzimy że przeżyłaś fajnie że dałaś znac o sobie i wklejaj fotki bo chcemy cie zobaczyc jak pieknie wyglądałaś ..
Z naszego spaceru nici młody sie dopiero obudził wybiera sobie strasznie dziwną godzine do snu póżniej buszuje do 22 musze z tym jakoś skonczyc

A ja mam dylemat co kupic na prezent urodzinowy dla przyjaciółki ostatnio sie kupowało cos do domu( bo sie urządza ) a teraz chciałam coś tylko dla niej Mam czas jeszcze do wtorku bo dopiero do niej pojade Nic mysle dalej
 
Do góry