reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

My na mmr jakoś w lutym szczepimy, boje się troszkę tej szczepionki. Nie wiem czemu, ale słyszałam nie za dobre opinie na jej temat.
 
reklama
Dzieki Jagna!!!
moje dziecko spi juz drugi raz dzisiaj a to mu się rzadko zdaża, i nie ma apetytu to chyba przez ten katarek!
tort zamówiłam, teraz czeka mnie szkowanie wszystkiego ufff ale mam nadzieje, ze dam rade!:-)
 
Słyszałyście o 8-raczkach:szok:, urodziły się w Stanach. Oby były zdrowe i przeżyły.
slyszelismy, slyszelismy :tak: podobno dopiero drugi taki zestaw na swiecie :-D dziekuje bardzo ....to chyba moj dom okazalby sie malutki zeby to wszystko pomiescic :szok::szok::-D:-D.
Wycieczka jak wycieczka....ale fakt dawno nigdzie nie bylismy wiec swiety czas. Kilka dni bede udupiona konwencja ale na szczescie nie trzeba pojawiac sie na wszystkich przemowieniach, wazne zeby rano na sniadaniu byc w sali bankietowej (7.30 rano :rofl2:)gdzie stamtad prosto na jeden godzinny wyklad i tyle, pozniej mozna zniknac. Ja tak robilam dwa lata temu, wazne ze szefostwo mnie widzialo rano a pozniej nikogo nic nie obchodzi. Wieczorkiem firmowe imprezki, okupowalismy bary i knajpki. Super bylo. Pozwiedzalismy sobie troszeczke z mezem Nashville i okolice, kolebke muzyke country, potem po konwencji wypuscilismy sie na poludnie. i wracalismy przez kilka dni wschodnim wybrzezem zatrzymujac sie w ciekawych zakatkach. Pamietam ze mialam dosc muzyki country haha.....
 
wlasnie rozmawialam z nianka i mowi ze maly non stop dzisiasj grzebie w kuchennym koszu na smieci nie moze go upilnowac i odgonic. Podobno wygrzebal ogryzek z mojego porannego jablka i zadowolony go w najlepsze sobie podgryzal ...fuuuuuuuj!!!!
 
szczerze ja podziwiam wszystkie mamy ktore maja bliżniaków, a z 8raczkami nie wiem jak dadza sobie rade....:confused: ostatnio ogladalam w tv o szescioraczkach, mowili ze musza miec wlasnego fryzjera ktory do nich przyjezdza:-)
 
wlasnie rozmawialam z nianka i mowi ze maly non stop dzisiasj grzebie w kuchennym koszu na smieci nie moze go upilnowac i odgonic. Podobno wygrzebal ogryzek z mojego porannego jablka i zadowolony go w najlepsze sobie podgryzal ...fuuuuuuuj!!!!
pawimi, mój robi tak samo.. a ostatnio wyobraź sobie, że powyciągał śmieci z kosza łazienkowego i powrzucał do kibla.... jak myślicie, kto to musiał posprzątać ? :confused::-D
 
reklama
Oli tez uwielbia kosze na smieci, otwiera szafkę i próbuje wyciagnąć kosz ale jak narazie zawsze zdąże go powstrzymać!!!!!!!!!!!!!!!!
czy wasze dzieci tez uwielbiaja kable, kontakty, ładowarki do telefonów??? bo moje dziecko ciagnie za wszystkie kable kiedy tylko nie widzę ile ja się juz palcem nagroziłam i nic, a to przeciez niebezpieczne:angry:
 
Do góry