reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Ja jestem,wczoraj dzwoniła siostra że jej meża siostry synek jest w stanie krytycznym dostał zapalenie opon mózgowych,niemiałam ochotu nawet pisać.Ale dzieki Bogu stan sie poprawił ale skutki uboczne mogą dopiero pózniej.
Amelka dzis wstała o 4 rano i niechciała spac zaczeła sie bawić i gadac,a teraz odsypia nocke,tylko ja niemam czsu sie połozyć.
 
moj tata przeszedl zapalenie opon mozgowych w wieku 13 lat i teraz ma 162 cm wzrostu tylko, cale szczescie ze tylko takie konsekwencje nastapily po tym. tata poprostu jest mojego wzrostu ....

ale wspolczuje nutka szczerze.
 
Dzieki aga wczoraj niewiedziałam czy mam płakać czy sie modlić robiłam to i to jednoczesnie.Wczoraj zdałam sobie sprawe że niema co sie przejmować drobiazgami tylko cieszyć sie z karzdego dnia bo niewiadomo co może być jutro.Bo przedwczoraj cały wieczór beczałam że kasy mało i mało wychodzimy i takie tam ale wiem że głupia jestam i tyle pieniądze są i niema a zdrowie najwarzniejsze.Pozdrawiam cie kochana
 
masz racje kasa to rzecz nabyta raz jest raz nie ma, u nas tez krucho z kasa i wogole ale zrowia sie nie kupi za pieniadze .... mozna tylko pomoc ale nie mozna go kupic ....wiec cieszmy sie ze mamy zdrowe dzieci i sami jestesy zdrowi a kasa przyjdzie i pojdzie....
 
wiktor poszedl drzemac wiec mam 30 minut na ogarniecie pokoju i zrobienie sałatki na obiad .... to jak bicie rekordow : ile zdazysz zrobic w ciagu 30 minut spania swojego dziecka !!! masakra ale dobrze ze mam te kilka drzemek w ciagu dnia i moge cokolwiek zrobic .
 
reklama
Do góry