reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

dziuba wiktor tez od dawna robi takie kupki :-) a on pije 200 ml herbatki w iagu dnia i w nocy okolo 100 ml ja robie tak ze na kazde 100 ml wody wsypuje 2 miarki herbatki takie miarki od mleka, i od czasu do czasu dostaje w ciagu dnia soczek 100ml sozku i 50 ml wody.

moje dziecko wlasnie zjada ze mna sniadanie ja swoje a on sucha krome chleba i pomidorka do tego :-) jaki on jest szczesliwy :-) jak je.
 
Ostatnia edycja:
reklama
mam dosć GABI SPI bardzo mało 2 razy po 30 - 40 min
nic nic nie moge zrobić wszędzie jej pełno broi ?????????????? zostawia po sobie spustoszenie

RATUNKU:-p:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::confused::confused::confused::confused::confused:
 
Myszorka pocieszę Cię, że mój Oliwier czasem śpi tylko 20 minut w ciągu dnia i też wszędzie włazi, broi, otwiera szafki wyciąga wszystko, zabawki go nie interesują a przy tym jest marudny, bo idą gorne zęby i wyjść nie mogą od dawna

Co do kupek to norma Oliś też takie robi...a pija od czasu do czasu i wtedy na 100ml wody daję mu plaską łyżeczkę herbbatki.................2 miarki od mleka to za dużo
 
Pam wszystkiego najleszego z okazji 2 rocznicy!Dużo miłości,szczęścia i wzajemnego zrozumienia oraz samym radosnych chwil w życiu!

Najlepsze życzonka dla dzisiejszych solenizantów Zuzi i Bartosza!

Mój maluszek dziś szaleje na kanapie,dałam mu troszkę secty bo i wczoraj rzadsze kupki robił i dziś od samego rana taka bardzo rzadka była ale już jest Ok.Kurczę wiecieco?Strasznie lubię patrzeć na tego mojego brzdąca jak tak szaleje po kanapie:-):-):-)
 
a to moj pitusZobacz załącznik 94278 nikt nic nie pisze wiec chyba moge tak sama pisac przynajmniej cos sie dzieje:-) w przyszlym tyg bede malowac na kolorki pokoje bo dol gotowy tylko reszte plytek i panele :-):-):-):-):-):-):-):-) a jesli chodzi o jedxzenie Karolka w nocy to czasem Karol podjada ale czesciej spi cala noc i budzi sie o 6 na mleczko i spi do 7 potem o 9 idzie znowu spac i spi do 11-12 i o 14-15 znowu spanie do 17 -18 potem o 19 kompanie i o 21.30 spanko :tak: proscizna :laugh2:

Bosze jakbym chciala zeby i moje dziecie tak spalo w dzien. Wieczorem i w nocy u nas ten sam schemat, bez pobodek od 20 do 6 - 7 rano.


My rowniez dolaczamy sie do zyczen:-)
 
reklama
a mamy zamkniety? i ja pominieta jestem ? wielkie DZIE!!!!

Gabi szalekje spała 20 min obudziła sie z wielkim wrzaskiem i 1,5 godz ja uspokajałam SZOK:szok:

rece mi odpadają
 
Do góry