reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

jesli chodzi o spacerowke to konsultowalam sie najpierw zpediatra kamilka. wybralam akurat ta bo byla najlzejsza przy wyborze bralam pod uwage bardziej ciezar i wozka jefgo wielkosc po zlozeniu i czy sie rozklada calkiem na plasko .niz na wyglad chodzilo mi omoje zdrowie i kamilka bo mnie niewolno dzwigac a tamten wozek byl ciezki .na moim wozku pod spodem jest napisane jest jest on przeznaczony dla dzieci od 6 miesiaca zycia .a byly tez wozki od piatego miesiaca .roznily sie miekkoscia tego na czym dziecko lezy i kolkami w tamtym byly wieksze
 
reklama
Podczytuję fragmentami...
Ile nowości! Ząbki! - u nas brak, Gadanie! - no owszem tylko że ja nie rozumiem co on mówi;-). Martynka super gada, Oliś jak zwykle fantastycznie ruchliwy.
Nadal przechodzimy na mleczko sztuczne - ciężko idzie, w dzień ok, bo je obiadek i owoce, ale nocą jest straszna rozpacz jak nie ma cyca. Mówili mi że jak dziecko poczuje sztuczne słodkie mleczko to nie będzie chciało maminego, a Tobi nie! Bebilon nie jest przecież śmierdzący ani niesmaczny.:dry: Tylko biedak ciągle ma katarek i słabo śpi - zatyka się. WIęc nie mam serca go bardzie denerwować i nie umiem definitywnie odstawić. To dopiero tydzień.
Hej, dawno nie było tego tematu (choć po stokroć omawiany), ale ja chyba muszę zmienić wózek - czym teraz jeździcie?
Pandi ja mysle nad kupnem takiego, trochę ciężki aleja mieszkam w domku więc dzwigac go nie będe,a pozatym ma raczke przekładaną i posiada regulacje oparcia w 3 pozycjach od leżącej do siedzącej i cena nawet przystepna.
SuperSPACERÓWKA "ZA GROSZE''-Letnia Wyprzeda (409080666) - Aukcje internetowe Allegro
A co do cycusia to z odstawianiem poczekaj aż wyzdrowieje. Choroba to duży stres, a brak cycusia jeszcze większy. Ja odstawiłam z dnia nadzień, był płacz, ale więcej ją tuliłam i po kilku dniach było ok. A z dnia na dzień bo powiedziała mi lekarka że szkodzi małej moje mleko i może się rozchorować:wściekła/y:
 
Też się cieszę, że z Kamilkiem OK.
No moja zaczyna stawiać kroczki ale raczej nużkami za brzeg łóżeczka i wtedy leci:baffled:, guza też już ma. A osttnio to byśmy jechali na pogotowie bo omały włos z łóżka by nie spadła na główke:szok:, teraz tylko na podłodze się bawi i powoli pokój robi jej się mały i korytarz jej się podoba, a tam kafelki:baffled:.
Co do koloru kombinezonu to dlamnie może być, ale dla chłopca też bym wolała coś bardziej stonowanego.
 
reklama
Do góry