reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Sto lat dla dzisiejszych solenizantów.U nas też żar leje się z nieba.A ja jestem padnięta po 9 godzinach pracy.W taką pogodę mamy urwanie głowy nawet nie ma czasu zjeść śniadania.
Za to moje dziecko znów kipi energią.Zaczął pełzać po podłodze niczym rak-do tyłu.
Fajnie że Oskarek pełza, za kilka dni popełznie do przodu.
Celinka już zaczyna raczkować, śmiesznie to wygląda bo nie wie co z rączkami ma zrobić:-D
 
reklama
esti u nas nie bylo czerwonych dziaselek, tylko widac bylo biale dzisala ktore przeistaczaly sie w biale kreski a teraz 1 juz jest i 2 juz widac, sllodkie to :-)
wiki duuzy ??? hmmm moze gruby 9 kilo wkoncu wazy pączuszek moj :-) teraz zasypia po kąpieli.
 
reklama
Po 9 miesiącu można dać całe, ale ja już dałam. Jajecznice na wodzie zrobiłam:-D, nasze mamy robiły nam na mleku.​
 
Ostatnia edycja:
Do góry