reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Nutka witam Cie;-)
Sylka ja to mimo pracy i obowiazkow jakos zawsze sie zapre i udaje mi sie wejsc na bb i nawet doczytam -kosztem spania porannego jak Kubus dosypia nocke:-pa na spacerku bubus jest 2 albo 3 razy dziennie tyle ze jak jest upal to ponoc kjest usprawiedliwienie i nie trzeba wychodzic i wychodzimy zawsze wieczorkiem:tak:Mili ja tez sie ciesze pomimo ze to listopad i pewnie bedzie zimno ale co tam w listopadzie sie poznalismy - 18-ego wiec patrzylam i 21 -ego jak bedzie wolny a ponoc jest to rezerwujemy!!!:-)

moj manicure francuz wychodzi momentami komicznie ale coraz lepiej mi wychodzi no coz praktyka czyni mistrza:-D
Nutka a moj Kubus urodzil sie w lutym ale mial 3750g a 52 dl ale wydaje mi sie ze byl dluzszy bo czy to mozliwe zeby urosl tak duzo i mial teraz 70cm??????!!!!:szok:a wazy ok 7kg ale moze i mozliwe bo tatus ma ponad 193cm;-)

Dziubus my tez milismy problem z usypianiem Kubcia pozniej niby zalapal i znow mu sie cos przestawilo!ale juz jest si zasypia sam w lozeczku tyle ze teraz trzrba go poglaskac po policzkua a jak jest goraco mimo otwartego okna to podmuchac delikatnie;-)wiesz ona moze nie moze zalapac bo co chwilke jet co innego....ja najpirw usypialam go w wozku z bujaniem pozniej bez bujania a pozniej przekladalam do lozeczka az zaczal zasypiac w lozeczku i latwiej bo smoka chwycil koniecznie musi miec piluszke i ukochany cienki kocyk i co najwazniejsze jedna noge odkryta i ni wolno go ruszac ani przykrywac!!!:sorry2:noga musi byc co zrobic :tak:
 
Miki niedawno po obiadku.A zrobił taką dziwnie żadką kupkę:szok:Jadł marchewkę z kurczakiem i śliwkowym purre to może po tej śliwce.A ubrudził siebie,mnie i leżaczek:no:Dziś wyciągnęłam nocniczek i nakładkę-leżały gdzieś w kącie w wózkowni u mnie.Zamierzam sadzać małego jak tylko będzie to możliwe,a nie jak z Bartkiem odkładałam to do 11 miesiąca
 
macie jakieś doświadczenia z wyrobieniem paszportu dla maluszka? konkretnie chodzi mi o zdjęcie? mogę sama ? jak to ma wyglądać?
 
aOLA zdjecia musi zrobi fotograf bo teraz zdjecie nie jest z 1 uchem odslonietym tylko na wprost robia wiec musi byc specjalnie zrobione,

Witam nowa mamusie :-) mam nadziej ze zostaniesz dluzej z nami iz niektore.

Ja zapakowalam malego i przyjechalam do rodzicow bo Jacek znowu do 18 pracuje i caly dzien bym znowu sama byla no i jutro i w piatek tez do 18 wiec ja i Wikus jestesmy do soboty u dziadkow :-) fajnie hehe
 
reklama
Do góry