reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

reklama
Od sierpnia. Teoretycznie nie długo, a w praktyce denerwować mnie to zaczyna, bo siostry ot tak zaszły. Mama kiedys tez nie miala klopotu, pyklo ot tak. Niektórzy staraja sie latami co podziwiam... 😊
No powiem szczerze, że dopiero jak weszlam na to forum i poczytałam jak długo starają się niektóre dziewczyny to zauważyłam jaki to jest duży problem i jak dużo osób się z nim boryka :(
 
No powiem szczerze, że dopiero jak weszlam na to forum i poczytałam jak długo starają się niektóre dziewczyny to zauważyłam jaki to jest duży problem i jak dużo osób się z nim boryka :(
Niektórzy maja rzeczywiście klopoty zdrowotne, wiec ja za duzo nie wypowiem sie, bo takowych z partnerem nie mamy. Moja znajoma rok starala sie i juz chciala sie poddac a tu zaskok. Takze na kazda przyjdzie pora.
 
No to naprawdę tuż tuz, trzymam mocno kciuki !:) Ja też się nie nastawiam jakoś, mimo że dopiero 15.01 więc jeszcze tydzień, ale już zaczynają się nerwy na wszystko i wszystkich, piersi bolą jak przed @ i czuję podbrzusze, więc też niestety spodziewam się @..
 
No to naprawdę tuż tuz, trzymam mocno kciuki !:) Ja też się nie nastawiam jakoś, mimo że dopiero 15.01 więc jeszcze tydzień, ale już zaczynają się nerwy na wszystko i wszystkich, piersi bolą jak przed @ i czuję podbrzusze, więc też niestety spodziewam się @..
Lepiej przygotować sie negatywnie niz za mocno nakrecic sie. Swoja droga to tez stres.. pewnie myslisz, skupiasx sie. Uzywalas testow owulacyjnych? Czy znasz swoj cykl?
 
Dziewczyny oprócz badania nasienia, co jeszcze badali wasi Panowie? Jakie hormony, bądź inne parametry?
 
reklama
Ech, zła i trochę zrezygnowana jestem juz tymi obserwacjami. Test owu pozytywny, natomiast temperatura nie pokazuje zadnego skoku. A i co do sluzu i polozenia szyjki nie moge sie niczego sensownego doczytac w internecie [emoji36] nie jestem pewna czy mialam owulacje w tym cyklu, juz zapisalam sie do gina, zeby sprawdzil na usg. Jesli owulacja byla, to termometr leci do kosza, za duzo z tym zachodu [emoji36] to moj pierwszy cykl z mierzeniem tenperatury
 
Do góry