reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe brzuszki

Trzymam kciuki Tres, tak jak piszesz, najważniejsze ze dzidzia cała i zdrowa. Po rozmiarach widać, że krwiak pięknie się wchłania. Współczuje niedzieli w szpitalu ale miałaś usg i wiesz, że wszystko zmierza w dobrą stronę [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekuje [emoji6]
Dobrze, że na dworze leje, dziś będzie się pięknie spało.
Mam nadzieję właśnie, że się wchłania i w końcu w pełni będę mogła cieszyc się dzidzia.
Lekarz powiedział "z dzieckiem wszytsko w porządku poki co".
Lekarze to czasem nie przemyśla, bo o tym "poki co" myślę do teraz [emoji19]

Miłej końcówki niedzieli [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nikt ci nie zagwarantuje ze bedzie ok do konca. Mi po tym plamieniu kgore mialam teraz caly czas powtarzaja puki co... ale w ciazy trzeba zyc chwila. Jezeli bedziesz sie oszczedzac i uwazac to pewnie bedzie wszystko ok. Twoje zamartwianie sie napewno nie pomoze....

Napisane na SM-T310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nikt ci nie zagwarantuje ze bedzie ok do konca. Mi po tym plamieniu kgore mialam teraz caly czas powtarzaja puki co... ale w ciazy trzeba zyc chwila. Jezeli bedziesz sie oszczedzac i uwazac to pewnie bedzie wszystko ok. Twoje zamartwianie sie napewno nie pomoze....

Napisane na SM-T310 w aplikacji Forum BabyBoom
I za każdym razem kiedy się powtarza lądujesz w szpitalu? Jak sobie radzisz psychicznie?
Pewnie, rozumiem, żeby dzidzi nie czyli mojego stresu.
Bede się starać [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
13866609_1130145260375964_924729227_n.jpg

Tak wyglądał mój 3 tyg temu i za wiele się nie zmieniło do tego momentu ;)
 

Załączniki

  • 13866609_1130145260375964_924729227_n.jpg
    13866609_1130145260375964_924729227_n.jpg
    41,8 KB · Wyświetleń: 504
Bylam puki co 2 razy a to dopiero 13/14 tydzien. Za kazdym razem rycze jak glupia ze to juz koniec.... to chyba normalne. Ale trzeba zyc dalej. Jak mnie uspokoja usg ze wszystko jest ok to staram sie zapomniec.... takie te ciaze sa....

Napisane na SM-T310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem za spotkaniem (zlotem). Niech tylko przyjdzie ten upragniony styczen :) [emoji7]
Całusy dla Was wszystkich :-)

*nikt tak nie zrozumie i nie wesprze jak inne kobiety. Mojego mężczyznę mam ostatnio ochotę zastrzelic, bo jako "znawca każdego tematu", wiec i ciążowego udziela rad i stawia diagnozy.

Wiem, że to nie w tym temacie powinnam pytać, ale czy chcecie czyjegoś towarzystwa przy porodzie? Jeśli tak to kogo? A kogo na pewno nie?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
No moja droga, u ciebie mąż znawca tematu, a u mnie TEŚĆ! Wychował jedno dziecko, które ma teraz 35lat a mówi mi np.no kobiety w ciąży tak mają, albo 'nie jedź bo tobie jest za ciężko' i wiele bym mogła sypać na przykładów, mój teść to temat rzeka :) zdrówka!
 
Tres ja nawet nie zostałam za bardzo poinformowana co jest, doczytałam to na wyniku ze scanu :/ dostałam tylko zalecenie, ze jak zacznę krwawić to mam jechać do szpitala, a kontrola krwiaka bedzie przy okazji połówkowego scanu. Takze czekam do 1 września choć nie wiem czy bie wybrać sie prywatnie na usg w następnym tygodniu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry