reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe brzuszki

O maatko. Zamarlam jak przeczytalam. Najwazniejsze ze wszystko ok. Uffff. Lez i sie oszczedzaj [emoji6]

Napisane na SM-T310 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuje [emoji26]
Już leżakuje i oszczędzam się,. Może nawet się zdrzemne, jak przestanie mnie pupa boleć po zastrzyku.

[emoji30] [emoji31]

Dobrej niedzieli katem86 [emoji6]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Po to tu jestesmy. Jedna dla drugiej. A i twoje hormony zrobily pewnie swoje [emoji16] na tyle na ile mozemy ci pomoc to zawsze mozesz na nas liczyc [emoji6]

Napisane na SM-T310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem za spotkaniem (zlotem). Niech tylko przyjdzie ten upragniony styczen :) [emoji7]
Całusy dla Was wszystkich :-)

*nikt tak nie zrozumie i nie wesprze jak inne kobiety. Mojego mężczyznę mam ostatnio ochotę zastrzelic, bo jako "znawca każdego tematu", wiec i ciążowego udziela rad i stawia diagnozy.

Wiem, że to nie w tym temacie powinnam pytać, ale czy chcecie czyjegoś towarzystwa przy porodzie? Jeśli tak to kogo? A kogo na pewno nie?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tres trzymaj sie :* tez mam krwiaka 67x30x48 mm 1 września mam usg to sie moze dowiem co z nim. Odpoczywaj :*


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Te krwiaki to teraz jakas plaga. Leżalam w szpitalu tyle czasu, to głównie dziewczyny z tym problemem przychodziły. Plamił krwiak Kolorowa ? Czy miałaś z tym spokój?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Trzymam kciuki Tres, tak jak piszesz, najważniejsze ze dzidzia cała i zdrowa. Po rozmiarach widać, że krwiak pięknie się wchłania. Współczuje niedzieli w szpitalu ale miałaś usg i wiesz, że wszystko zmierza w dobrą stronę [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry