reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Cześć.
Ja myślałam że to gdzieś około 2 r.z się zaczyna nocnikowac, wtedy gdy dziecko kumate już na tyle jest :-) przynajmniej ja nie próbuje jeszcze, bo moje dziecko to jeszcze nie rozumie, jedyne co robi to chowa się pod stołem albo za drzwiami jak robi kupkę. Moja bratowa ostatnio mi dała nowy taki najzwyklejszy nocnik po młodej , bo oni nie używali, bo dostali grający i jak Miłosz go zobaczył to sobie na głowę zakładał, więc odpuszczam :p
 
reklama
Kasia my kupiliśmy nocnik,ale na razie ani razu nie nasikał do niego raczej wchodzi do niego nogami :-D a tak na poważnie będziemy nocnikować tak jak piszesz ok. 2 urodzin :tak:z kupią u nas tak samo kuca gdzieś pod stołem i gotowe :-D

Gniewko jak Jagoda ma katar i kaszel/nie kaszel strasznie mu chrypi, ale osłuchowo niby ok. Robimy wziewy i pijemy syropy na Razie:tak: gratki chodzenia :yes:

Femme gratuluję udanego treningu czystości :-) :)
 
Ja planuję w wakacje puszczać Młodego bez pieluchy, tak, jak to robiłam z Tosią :)

No i Igi wreszcie trochę ruszył dupsko, zrobi z 5 kroczków sam, ale też potrzebuje motywacji w postaci czegoś, czego nie może dotykać ;)
 
U nas toaleta po każdym spaniu. Często rano łapiemy kupę na kibelek bo młoda z nocnika schodziła to siedzi na toalecie na nakładce.
Ze zdrowiem jak na razie może być. Młoda miała katar to zwalczyłam, tylko teraz zdarza jej się w nocy mokry kaszel. Czasami męczy ją kilka minut.
Ostatnio miałam 3 super nocki z tylko 1 pobudką na mleko w okolicach 3-4. Dzisiaj niestety już walczyłam z małą o spanie ponad godzinę. No nic, doczekam się w końcu przespanych nocek...
 
O, znów cisza :)

Co tam styczniówki?

My mamy w końcu klucze do mieszkania ;) I można by zacząć wykończenie, ale... Oczywiście Tauron leci w kulki i elektryk z licznikiem nie przyszedł, ech....

A młody chodzi i w kółko "tato, tato, tatoooo" :D Dziś pół dnia szukałam pilota do tv... i gdzie był? W kuchni w szafce w garnku :D :D
 
Megami gratki kluczy :happy: kupiliście czy dostaliście komunalne ?

Mój syn pierwszy raz ma antybiotyk,dał rodzicom popalić w związku z chorobą :zawstydzona/y:

Gniewko mówi "daj mi" i "choć" a mama powiedział raz w życiu, a i tata przestał mówić :-pwoli trudniejsze słowa widocznie :sorry2:

Najlepsze życzenia z okazji Dnia kobiet
Ja na 18:30 idę z koleżankami do knajpy:-) :) to już u mnie tradycja bo chodzimy od 12 lat i bardzo się cieszę na to "wolne "
 
hellloooooł ;D

bada, moja młoda też woli trudniejsze, a pierwszym i zdecydowanie najfajniejszym do tej pory słowem jest "cześć". kulturka na całego! :) "mama" nie powie, ale w progu, z uśmiechem na twarzy, "cześć" zawsze usłyszysz <3

wiosna idzie Dziewczyny! :):):)
 
I znów nastała spora cisza...:oo2:
U nas ostatni tydzień chorobowo. Młoda miała smarki do pasa, ale wczoraj zauważyłam nowy ząbek i tajemnica rozwiązana. Miko natomiast dostał kilkudniową gorączkę i trochę kaszlał, dzień popodciągał nosem i po chorobie. Nie wiem co to było. Dzisiaj wrócił do szkoły.
Ale paskudnie na dworze. Zimno, ciemno, brrrr.
M mi znowu wyjeżdża z pracy ale chyba mu przełożą i gdzieś w maju choć miał jechać już teraz.
Co tam słychać u reszty styczniówek faebookowych?
Mańka lata po wszystkim jak szalona, ciągle z czegoś spada bo wszędzie musi wejść. Ostatnio sobie zdarła trochę plecy. Wygląda jak bite dziecko :p
Co u Was?
 
U nas jest na tapecie ostatnio słowo chleb... jak jej dajesz cokolwiek innego do jedzenia to ona zawsze zaczyna gadać, mama chleb, chleb itp.... Poza tym strasznie zdecydowana się zrobiła, pokazuje tylko palcem co chce, jak coś jej nie pasuje to wyrzuca na drugi kraniec pokoju. Ale do tego jest bardzo pogodna, wesoła, uwielbia się tarmosić na podłodze, na łóżku, łaskotać itp. Była znowu trochę przeziębiona, kaszlała dosyć ostro ale po kilku dniach inhalacji sterydem udało się wyleczyć i w czwartek idzie do żłobka.
 
reklama
Zdrówka dla Waszych pociech :happy:

McPearl u nas to samo G ciągle poobijany ,bo jak Marianka wszędzie wyłazi a później spada:-p
Dziś w nocy spadł kolejny raz śnieg brrrrrr
A ja kupiłam Gniewkowi wiosenne adidaski i kurteczkę:hmm:
Poza tym zamawiam zaproszenia na komunię Mikołaja, bo czas zasuwa ,ja oprócz zarezerwowanej knajpy nic nie mam:no2:
G też wie czego chce :-D
 
Do góry