reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Ale masakra dzisiaj jest, gorzej niż wczoraj.... Złożyłam spacerówke, no nie jestem przekonana.... Zaliczymy póżniej krótki spacer żeby zobaczyć jak Szefu będzie się miał.

Do siadu się tak śmiesznie podciąga tzn. główkę unosi jakby brzuszki chciał robić, jak go posadze z rekoma tak z przodu to czasem chwilę uda mu się posiedzieć ale zaraz jest gleba :-D no i zaczął łapać swoje girki, ojj leniuch jest straszny.

Ja już w szpitalu mówiłam, że chcę kolejne i dalej w tym tkwię. Najlepiej to jeszcze 2 , ogólnie to ja już bym chciała być w ciąży i chodzić z brzuchem :-D:-D
 
reklama
Mommy, luz ja moge w ciazy chodzic, moge I urodzic 5 dzieci, ale prawdziwa ciezka robota u naz zaczela sie po porodzie ;)

Laski, wspominalam kiedys chyba o splashatonie. Potworzasty bierze udzial I pomaga innym dzieciom, tym jeszcze calkiem malutkim bezpuecznie przyjsc na swiat. Wkoncu zakasalam rekawy I zrobilam jego strone: virginmoneygiving.com/NaveenSuppal

Jakby ktos mial chec sie dorzucic albo puscic plote gdzies szerzej to dziekujemy :)
 
Indi, ja biegam sama, ale z wózkiem też mogę, bo jak akurat nie miałabym co zrobić z młodą to przynajmniej trening mi nie przepadnie. córka nie powoduje u mnie odruchu ucieczki ;). od syna czasami chciałam odpocząć, bo jest od urodzenia wymagającym dzieckiem :-p:-D
 
Ja niespevjalnie lubue biegac, zwlaszcza tu gdziexteraz mieszkamy jest Ciezko bo teren jest do kitu, do gory I na dol, do gory I na dol. Idac z wozkiem sie trzeba nagimnastykowac, a co dopiero z nim biec. W kazdym razie ja jak cwicze, to sluchawki na uszy I ostatnia rzecza jakiej bym sobie zycxyla jest ogladanie albo co gorsza sluchanie jekow Navincziego :)
 
Nulini, gratki!

U nas z przespanymi nocami dupa. Wrocil moj stary dobry syn. Podczas, gdy juz chyba wiekszosc forumowych dzieci przesypia nocki I dshe Wam zyc, to nasz obudzil sie 2 razy, zaczal srac o 4.30 a ja dzisiaj nie wiem, jak sie nazywam. Kiedy to sie wreszcie skonczy?!?!
Do tego od kilku dni ma zielone twarde kupy.:banghead:
 
Susel, my naprawde nie szalejemy z,zarciem. On tylko teraz te sprawdzone rzeczy je, tylko mieszam je ze soba. Wody nie chce pic, za to pije taka wode z sojiem jablkowym dla dzieci. Wydaje mi sie, ze teoretycznie to chyba nawet powinno rozluzmic kupy a tu takie bobki leca.
 
Indi spróbuj może więcej tego picia. No teraz przy rozszerzaniu to mogą być plastelinkowe. A dwie pobudki w nocy to u nas norma. Nawet nie wiem kiedy się budzę :-D Zawsze może zacząć budzić się co godzinę. :-D
Małe dzieci - mały kłopot, duże dzieci - ... Uroki macierzyństwa.
 
reklama
Ja mimo ze od porodu nie przespalam jeszcze ani jednej nocki to tak jak mamy juz na porodówce mówiłam ze za rok drugie i zdania nadal nie zmieniłam
Dzisiaj rano mój H zmienia Tymkowi pieluchę i z nim rozmawia :

H: Synuś prawda ze Twoje pierwsze słowa będą tatuś kocham cię
Tymek: Nie
H: No dobra wystarczy jak powiesz tata
Tymek: Nie

Usmialam sie leżąc w łóżku synus mamusi
 
Do góry