reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Elutka u nas na takie nocne ataki kaszlu pomógł nawilżacz powietrza było za sucho i ja meczylo potem minęło jak ręką odjal :)



Jezyk Hahaha syn cwaniaczek rośnie ;) bystre te dzieciaki nie ma to tamto ;)



Agulqa_b a co to za postęp ja przy oli nie miałam kłopotu z pokarmem jak tylko Olka wyszła miała żarcia do porzygania (dosłownie) ja dzięki bardzo za tak wczesne wycieki.



Karpanna nie martw się, bedxie dobrze jeszcze tylko troszkę ja bym pocisnela ginowi bo on ma obowiązek wystawić receptę skoro coś zaleca!!!



Nulini super ze więcej dostaniesz takie niespodzianki to ja lubię :)



Karpanna a jakie te zastrzyki potrzebujesz? Clexane? Ja mam chyba jedno opakowanie w domu może nawet trochę więcej jak coś mogę ci wysłać!



Alecta i dobrze się czujesz po tych smskolykach?




Alecta to ja też muszę siano ukrywać bo T zaraz potrzebuje i lipa a jak nie wie ze jest to ivjak ma te pieniądze skądś więc nie mam litości ;)
W ogóle ja mp nie musze pracować bo robiąc porządek w domu, wkładając ciuchy T do prania potrafię uskladac 200zl tu cis leży, tam vis leży, a to za kanapę wpadło a to w spodniach milion 5cio złotówek których nigdy nie wydaje (bo on płaci z portfela a reszta po kieszeniach i z kieszeni juz nie płaci a już tym bardziej nie schowa do portfela) i ja tak kolekcjonuje tylko :p
 
reklama
Nulini, czy możesz mi powiedzieć jak znaleźć zakładkę by się dowiedzieć ile mi przyjdzie kasy za L4? Szukam cholerstwa i się doszukać w tym PUE nie mogę.

My mamy osobne konta i żadne nie ma dostępu do konta drugiego :-p ja i tak mam same długi :-D
 
Doggi czuję się ok tylko e tym samochodzie mi niewygodnie, bo słońce mi po ryju daje.
Też bym chciała tak u Ł znajdować, ale on ma tą swoją wojskową dokładność i w ogóle to się dziwię, że on w portfelu nie segreguje żetonów od 1 gr do 5 zł :p

Po glukozie muszę iść zapisać młodą do dermatologa, bo ma takie dziwne krostki na ramionach i nie mam pojęcia co to jest :-/
 
Też bym chciała tak u Ł znajdować, ale on ma tą swoją wojskową dokładność i w ogóle to się dziwię, że on w portfelu nie segreguje żetonów od 1 gr do 5 zł :p


Hahaha to by było już coś ;) a ja bym wolała żeby T bardziej due troszczyl o pieniądze a flagi niego yo tylko rzecz nabyta i nie jakoś ważna, dziś jechałam np zawieźć Ole do przedszkola i upadły mi klucze i musiałam zanurkowac a pod fotelem €70 a to kupę kasy T sobie żartuje ze on specjalnie zostawia w różnych miejscach pieniądze żebym znajdowała i brała bo nic od niego nigdy nie biorę ale ja wiem ze jemu po prostu to wypada z kieszeni :p
 
Doggi, pozycz mi swojego męża na tydzień :-D:-D może uzbieram na nowy wózek :-D:-D:-D:-D:-D

sprytne jesteście ;-). ja odkładam z obu wypłat na OKO, ale innego wyjścia nie mam, bo musimy spłacić pożyczkę na remont, więc co zrobić :-(


a tak w ogóle to zaraz mnie szlag trafi! uwielbiam takie akcje :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. spółdzielnia zakręciła wodę, a dopiero 10 minut później raczyła poinformować mieszkańców, że ZOSTANIE ZAMKNIĘTY DOPŁYW WODY! po ciul mi takie info, jak już i tak wody nie było! i to bez podania godziny, do której jej nie będzie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. także mamy przymusowe wyjście z domu do mojej mamy, bo ja bez wody nie umiem funkcjonować. nawet siku nie mogę iść zrobić :no: nie wspomnę już o pralce, która w połowie cyklu po prostu się zatrzymała :baffled: wrrrrrrrrrrrrr
 
U nas to znów mąż sknera i kasy pilnuje ;) dzięki niemu jesteśmy w stanie odłożyć na większość rzeczy bo mi jakoś oszczędzanie bardzo słabo wychodzi mimo, że się staram :D

* Sprite * no to spółdzielnia niezły wam numer wywinęła z tą wodą :confused:
 
Witam :-) Miłego dnia!

:szok: Współczuję snów, nie wiem, skąd się takie głupoty w głowach biorą. Ja spać nie mogę, budzę się co chwilę. Pamiętam każde przekręcenie się na drugi bok :baffled:

Sprite, nie zazdroszczę spółdzielni, może nagła akcja? Powinni co najmniej dzień wcześniej dać info a nie takie numery :no:

Jeżyk, leniuszku :-D Zdrówka dla syna

Karpanna, mam nadzieję, że ten drugi lekarz da receptę, bo to paranoja. Nie wiem, następnym razem bierz na piśmie, że odmawiają wydania recepty. Cyrk na kółkach normalnie.

Alicja, wow, mnie to dzieci budzą, a nie ja je :-D

Nulini gratki kasy :-)

Alecta, dobrego wyniku glukozy ;-)

Elutka, też bym spróbowała nawilżyć powietrze, choć niby jeszcze nie sezon grzewczy... Ten nasz smog w sumie też nie sprzyja :baffled:

Ja dziś znów pół dnia poza domem. Dojechać przez cały Krk na wizytę i z powrotem... Ginka ma dziś ostatni dzień przed urlopem i ponoć ma być masa ludzi (ciężarne poupychane dodatkowo itd) :szok: Kazali mi przyjść na 15 ale nie ma szans, by mąż się urwał tak wcześnie, więc będę się tam kisić pewnie pod sam koniec przyjmowania...

Mi mąż kasy nie liczy na szczęście, ale to taki dusigrosz. Jak sam ma wydać to nie wyda :-D Mamy niby dwa konta, ale moje po opłaceniu wszystkiego puste.
 
reklama
* Megami * ale moja Jula to mega śpioch ona z wyrka wstawała by o 10-11 a w nocy szalała by do 1 :D a nie ma tak dobrze więc wyciągam szkraba z łóżka co by normalnie koło 21 ją ululać.
 
Do góry