reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Mi się wydawało, że znów to częsta przypadłość ciężarnych, ale to na pewno dlatego, że dotknęła mnie osobiście i osoby w moim otoczeniu :)
W każdym razie teraz też mam "szansę" powiększyć statystykę wg lekarz nawet 100% :D ale narazie próby w normie.
 
Zelka mysle ze niejednemu facetowi lanie w tylek by sie spodobalo ;-)

Nulini Ł ma teraz wolne do niedzieli. Jak nie skreci dzis to jutro czy w czwartek ;-) poki co zdazyl skrecic stolik nocny a teraz kreci lozko ;-)

Bada super ze z zusem ruszylo

Ł dzis dostal wyplate, zaplacilismy szkole rodzenia, kredyt czynsz, cos do jedzenia i kasy nie ma ;-)

Ja pozwolilam sobie ominac watek wychowawczy jednak ;-) mysle ze to tak jak z kp. Kazdy ma swoje racje, metody i tyle :-)

Mcpearl skad zamowienie robilas z taka pomylka?

Emiochen daj znac jak sie czujesz i czy dalej widac krew
 
Nulini prawa ręka swędzi na gości/będziesz się witać a lewa na przypływ gotówki :D



Agulqa_b najważniejsze że łóżko skręcone :)



A ja teraz odpoczywam wywalilismy wszystko z pokoju dla Stacha jutro mam plan posmarować cały pokój unigruntem potem malowanie ale yo juz będzie misja bo ciężko będzie zakryć to wszystko co tan jest no i fotel do prania do ziomka i dywan do prania ale to już ja zrobię mam taki czarodziejskie odkurzacz kirby wiec mogę se prac :p
 
Jezyk ja chodzę i rozporządzenia daje ;) jedyna misja ode mnie dla mnie to ten unigrunt choć pewnie tego nie zrobię bo T powiedział ze najwyżej siebie mogę nim pomalować i prxy okazji puknac pędzlem w łeb :p
I ostatnio lekarz mówił ze juz nie musze leżeć i gnić więc a i tak nic nie robię i dobija mnie to :(
 
Nulini prawa ręka swędzi na gości/będziesz się witać a lewa na przypływ gotówki :D

No właśnie lewa mnie swędzi jak jasna cholera, ale jutro mam i pensję i ZUS, więc pewnie temu :-p

agulqa, witaj w klubie. Mąż dzisiaj wziął nędzną wypłatę, zatankował samochód, odłożył na wózek i po wypłacie. Jutro ja mam przelewy, popłacę rachunki i po kasie :baffled:
 
Dziewczyny a ja się tak wkurzyłam. Od piątku umawiam się z facetem co u nas ma robić meble kuchenne i szafy przesuwne i szafki wiszące w łazience. I albo ma przyjechać i potem nie przyjeżdża i oczywiście nie dzwoni albo nie odbiera telefonu. Nienawidzę takiego zachowania. Dziś od 8 rano dzwoniłam chyba z dziesięć razy. I odebrał łaskawca 5 minut temu. Ma niby przyjechać w piątek. Ale nie uwierze jak nie zobaczę. Już bym go odpuscila ale sprawdzony jest i w miarę tani. I ciężko byłoby teraz kogoś szukać.
Uff wygadałam się.
 
reklama
Do góry