reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

reklama
alecta dlatego w ciąży trzeba się na wszystkich weypiac i myśleć tylko o sobie! A ci do kręgosłupa rozumiem Cię doskonale no przeżywam to samo chwile coś porobie i zaraz łazić nie mogę i siedzę i wyje z bólu :(


Ewelina miałam to samo promieniowwlo aż do nogi nie mogłam chodzić, mówić spać, dojście do łazienki to było wyzwanie, kilka dni bolało tylko stopień bólu się zwiększał i lekarz powiedział ze kości się rozchodzą i czasem tov tak boli, zaczęło się jak u ciebie a ostatnie dwa dni leżałam i wylam z bólu bo nawet siedząc bolało :( ale mija :) ale i tak zgadzam się z kasialka jak coś niepokoi tobpogadaj z lekarzem
 
Doggi no to mnie troche pocieszylas. Ale i tak pojde do lekarza. Oby to jednak bylo to samo bo wkoncu tam nam sie wszystko w srodku zmienia tak ze mozliwe ze to przez to :)
 
Ewelina - lepiej zadzwonić/pojechać do lekarza niż później sobie pluć, że się nic nie zrobiło. A stres też działa na dzidzię, więc jak nie wiesz dlaczego boli to fundujesz jej dodatkowe negatywne bodźce.


Uwielbiam mieć zapalenie zatok w ciąży - żadnych leków nie dostała. Syropek dla kobiet w ciąży i sól fizjologiczna. Będę przez 2 tygodnie jeszcze umierać.
 
Do lekarza napewno sie udam :) i juz jutro zadzwonie zeby sie nie okazalo ze przyjma mnie dopiero za tydzien... :/ bo wszystkoego mozna sie spodziewac.
 
alecta, tak to właśnie jest! Człowiek się poświęca, z sercem na dłoni, ulega, pomaga, a później znikąd wdzięczności i wsparcia, bo każdy dba tylko o swoją dupę! :wściekła/y: Bardzo dobrze, że idziesz na zwolnienie! Kochana, to już tylko 1,5 tygodnia, DASZ RADĘ!!!

Ewelina, ja też tak mam, przy kasłaniu czy kichaniu kłucie :tak: Ale żeby aż tak bolało, że wstać nie mogę, to nie, lepiej skonsultuj dla spokoju sumienia :tak:

nieobecna,
a inhalacje nic a nic Ci nie pomagają?
 
reklama
Do góry