reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Emilchen ja mam co parę dni takie skurcze w macicy. Kiedyś to nie mogłam ustać i iść. Czasem są łagodne i pojedyncze. Ponoć norma.

Ewelina
witaj! Będzie wszystko dobrze, bo musi być i tyle;)
 
reklama
Hej,

Ja mam dzisiaj wizytę, już chodzę i schizuję bo małego nie czuję dwa dni a czułam. Dwa dni temu w nocy obudził mnie taki straszny ból brzucha ale po 10 min przeszedł i tak teraz siedzę i wydziwiam sobie w głowie.

Wczoraj byliśmy u teścia, cały samochód warzyw przywieziony plus kurczak i 60 jajek , nie wiem kto to zje?! Już nie wspomnę kto to przerobi? Tyle tych ogórków, cukinii 30sztuk... Mój mąż nie zna umiaru:(

Emilchen ja czasami mam takie bóle ale na razie wszystko ok było.

Doggi niezły sen, mi dzisiaj się śniło że mały głowę przez brzuch wystawiał i nogę na zmianę. Nie wiem skąd się takie głupoty w głowie biorą.

Nulini mi się były często śni, ale głownie się kłócimy, pewnie to przypomnienie naszego ostatniego roku bycia razem... Nawet ślub miał być ale na szczęście się nie odbył bo były bi się okazał haha.

Zazdroszczę Wam wyjazdu nad morze, my fundusze mamy ale wyjazd ciągle pod znakiem zapytania. Zobaczymy co dzisiaj lekarz powie.

Ewelina, Maadlen będzie dobrze, myślcie pozytywnie:)
 
Indi to my w calkiem innej czesci anglii. Dokladnie w Scunthorpe. Niedaleko Leeds :) tez narazie nie planujemy zjezdzac do Polski (nie ma po co). chociaz mozna powiedziec ze jestesmy tutaj sami z chlopakiem i czasami jest ciezko ale i tak lepiej niz w PL. :)
 
Jezyk to i tak, że 5 prań zmieściłaś. Ja to góra dwa mieszczę.

Ewi nie denerwuj się. Musi być dobrze

Ewelina
witam serdecznie.


Dostałam od siostry ubrania ciążowe. Ale wszystko za duże... Moje spodnie robią się już za ciasne, a jakoś szkoda mi kasy na ciążówki.
 
kasiek, Ewi dzięki, najbardziej przejęłam się, bo to przypominało takie pojedyncze skurcze, w sumie nie jakieś bardzo bolesne ale taki ostry, przeszywający ból, ciężko mi to opisać ale się zestresowałam... chyba gorzej, jeśli macica twardnieje i się stawia?

Czy ktoś oprócz mnie jeszcze nie czuje ruchów dziecka? Bo u mnie cisza a trwa już 16 tydzień. Niby pierwsza ciąża, ale np. agulqa coś pisała, że czuje, a ja nic kompletnie. :-(
 
Ewi82 ja tez mialam ostatnio podobny sen. Bo chyba czuje juz troszke maluszka choc nie jestem na 100% pewna. Snilo mi sie ze zaczal sie strasznie rozpychac w brzuchu i bylo widac glowke i raczki i nagle wyszedl caly :) byl wielkosci dloni. Ja bylam w takim szoku ze szybko go wzielam i wlozylam do brzucha :) a pozniej pojechalam do lekarza zeby. Zapytac czy to normalne ze tak sie stalo hehe :) jak to rano opowiedzialam chlopakowi to strasznie sie smial ze mnie a raczej z tego snu ;) hehe
 
reklama
Ja nic nie czuje, a niby powinnam czuć szybciej bo to już trzecia ciąża. Nie martw się emilchen- ja w pierwszej ciąży poczulam późno bo jakoś koło 21 tygodnia, każda z nas jest inna.
 
Do góry