reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Agulqa, nie ma czego zazdrościć, bo męczymy sie z wynajmem. No ale póki śmieciówki rządzą cóż począć.

Agus, super brzusiu, szaaaaaaał :-)

Ciężki ten mecz :p
 
reklama
AZA mega dobry wkret z tymi krasnalami we wrocku :) fajne jest też takie pomieszczenie,pokój gdzie wchodzi się we 4 osoby i ma się godzinę na rozwiązywanie różnych zagadek żeby drzwi się otworzyły :) a mrożoną czeko czeko ale bym piła :)


Tasia okropnosc :( dlacz ego takie złe choroby dotykają takie maluszki :(


agulqa_b tak jak Nulini piszę ja robiłam tak samo


agus ale super :) zdolna córa :) a jaki.ksxtaltny brzunio juz :)
 
Megami- to samo właśnie miałam pisać. Jakoś ta Argentyna grać zaczęła.

Agus- Ty uwazaj co proponujesz, bo ja mam do Zielonej całkiem blisko:)
 
agus, REWELACJA!!! :-D


A jadłyście w McDonald'sie nowe McFlurry ze Snickersem??? :szok:
W sobotę po basenie kupiliśmy Młodej, końcówkę zjadłam i mało pudełka nie zeżarłam, słodki Jezu jakie pyszne!!!
Tylko 7zł to trochę przegięcie :confused2:
 
Aza ze na wierzch do rozmrozenia to sie domyslam tylko co dalej ;-) co do mikrofali malemu brzdacowi wolalabym unikac, ale kto wie jak to bedzie

Nulini ja mam nietety normalny czajnik ze wzgledow oszczednosciowych, ale tak myslalam by w garnuszek nalac wody i do goracej wrzucic butelke i do podgrzania. Tylko troche czasochlonne ale w koncu to pewnie nie ja bede robic ;-) taka egoistka ze mnie ;-) a tak powazniw to niw wiedziec czemu humor sie mnie trzyma dzis

Agus sliczny brzuszek. Wez mloda w 8mcu na sesje ciazowa i zrobcie sobie super pamiatke ;-)

Megami to chyba ze tak. Jakos wczesniej mi umknelo, myslalam ze na swoim jesteacie. Niestty te smieciowki to porazka :-/ sama dluuuugo na takiej pracowalam

Agus ja nawet nie wiem ile mam ;-) ale nie powiem, jak bedzie brzusio wiekszy to chetnie z talentu cory bym skorzystala
 
reklama
Do góry