reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Hej z rana.

Wczoraj koleżanka przyniosła zaproszenie na ślub wiec drugi w tym sezonie 16 sierpnia kuzyn i 13 września koleżanka juz mam stres jak ja wyrobię na tych dżamprezach :p


Co do remontów mój całkiem niezły tym jest ale jak coś w knajpach robi, ale jak już jest coś w domu do zrobienia to nie jest już taki obrotny i ja wszystko robie, kupuje szykuje :/


A auta mamy Dacia Dokker Van (taki dostawczy bardziej na potrzeby knajp), Hondę jazz śmieszne autko ale do przemieszczania spoko ale po wakacjach chcemy kupić jakieś kombi dla mnie w końcu rodzina spora juz się robi a pies zajmuje więcejiejsca niż ja i Ola razem wzięte ;)


Byliśmy wczoraj w knajpie tej niemieckiej naszej nowej (dawno tam nie byłam bo milion rzeczy w zgc do zrobienia) i jestem dumna z męża pięknie wyszło! Emanuel pomalowal japońskie obrazy na szkle chłopacy je ppdswietlili i jest kozak, zainteresowanie spore. Super wyszło naprawdę :)
 
reklama
Alecta widzisz dzieci sprytniejsze :)) Wrzuć zdjęcie brzychola w nowych spodniach. Gdzie je zakupiłaś?

Doggi wrzuć jakieś fotki z restauracji bo jestem ciekawa :)
 
gosha, tak, też mam z Origina ;-) Ale przyznam szczerze, że dawniej mogłam w to grać CAŁYMI DNIAMI, a wczoraj niespełna 2 godziny i już mnie nudziło :szok:

agulqa, no to my wiemy, że nas handlarz okantował, bo wiele "usterek" wyszło w praniu (jak chociażby felgi 17'' wbite w dowód, a na samochodzie 16'', a na nasz telefon jeszcze z pyskiem wyskoczył, że mamy się cieszyć, że nie na stalówkach :baffled:). Dlatego nigdy więcej auta z komisu :baffled:

alecta, ja mam z Młodą odwrotnie, ale i tak zdecydowanie wolę sama sama jechać na zakupy, nawet bez męża ;-) Ja jakoś właśnie nie mam przekonania do Citroenów, Renault, Alf Romeo, takie marki, że czasem trafi się ktoś zadowolony, ale jednak są bardzo awaryjne i problemowe... Z Nissanem nigdy nie miałam do czynienia, więc się nie wypowiadam :-D U mnie tylko Fordy i Ople :-D

AZA, ja poszłam spać o 23, o północy mąż mnie obudził, później usnąć nie mogłam, budziłam się w nocy i przed 8 pobudka... Póki co czuję się nieźle, żeby tylko łeb nie bolał :-( I zgadza się, starsze Volkswageny są nie do zarżnięcia często :-D

Doggi, super, ze knajpa tak ładnie wyszła :-D A ja mimo, że wcześniej rodzinę miałam małą, to kombi musiało być KONIECZNIE :-D
 
Spodnie kupowałam w c&a :)
Podobają mi się, bo w pasie mają takie gumki jak spodnie dla dzieci i mogę je sobie regulować.
Później jak się ogarnę to wstawię fotkę :)

Mąż mój wstał i od razu wziął się za kładzenie podłogi u młodego.
Podziwiam go, bo ja nadal nie mam motywacji aby się zwlec z łóżka :p
 
No my się do kościoła szykujemy, jak nie pójdę na 9.30 to potem na 12.30 jest już dla nas za późno i na pewno nie pojdziemy, więc jakaś motywacja jest :)
 
Witam dziewczynki z rana!
Ja mam od wczoraj gościa, chrzesnice także sporadycznie zaglądam :-)
Coraz bardziej czuję ruchy :-) :-) ktosik w brzuszku najbardziej lubi zadawać kopniaczki w pęcherz..lece siku a tu nic :p
Miłego dzionka Wam życzymy! Coś o burzach mówili w radio...oby się nie sprawdziły prognozy. ..
 
reklama
Aza Ty to masz zdrowiemdo gosci :p

Doggi oj pamietam wyjazdy z bernenczykiem. Cala usliniona wychodzilam, umeczona i upocona. Bo lezal na nas w samochodzie :p

Nulini noo mozna sie wpieprzyv w bagno. Kumpel kupowal swoje 1 auto w komisie, w dodatku leona. Nie dosc ze juz po tygodmiu mial silnik do wymiany to nie mogl skorzystac z prawa ze q ciagu 2tyg odda bo mial umowe nie z facetem z komisu tylko z poprzednim wlascicielem ktory byl niemcem ixw zyciu na oczy go nie widxial. Sam na mine sie wpieprzyl. Kupil tanszy samochod niz chodzily na rynkj a wlozyl jesxcze raz tyle w naprawy, dwa razy silnik wymienial, raz skrzynie biegow, zawieszenie i cos jeszcze....

Ja za to od kilku dni w ogole niecxuje ruchow. Mam nadziejw ze to nic zlwgo bo wcxwsniej tez byly delikatne i sporadyczne
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry