reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Kasiek to juz nie jakis 7tc tylko 4 miesiac ;-) powazna sprawa ;-) juz prawie polowa ;-)

Maadlel wiem ze to trudne ale musisz byc dobrej mysli! Trzymam za Ciebie kciuki i wierze ze to odklejanie jest doslownie chwilowe i na nastepnej wizycie bedzie lepiej. Nie zalamuj sie, oszczedzaj jak mozesz, lez, bierz lekarstwa i staraj sie myslec pozytywnie. Ja tez sie martwie o siebie i malenstwo, dzis mmie cos kulo z prawej strony niby chwilowo ale zawsze. Staram sie juz nie dopuszczac do siebie zlych mysli. Wierze ze nam wszytkim sie uda!

Nulini ja nad jeziorkiem bylam 20km od domu i zaskoczona bo od tamtego roku supee zadbali. Wode czyszcza chyba jakimis pompami, super plac zabaw i scena, laweczki. Rewelka ;-) tyle ze ja sie nie kapalam jednak boje sie infekcje jakas zalapac.

Emilchen ja tez sporo o takich ciazach slyszalam. Moja ciocia miala trzy zagrozone. Zakladali jej jakis szew w pierwszej ciazy bo juz w drugim miesiacu miala duuuze rozwarcie i kazalo lezec. Lezala do porodu i bylo ok. W drugiej ciazy juz nie lezala bo miala male dwuletnie dziecko, wszysyko robila sama, dzwigala mimo ze tezchcieli szew zakladac i kazali lezec. Nie zgodzila sie i tez bylo ok. Trzeba myslec pozytywnie ;-)

Dzieki dziewczyny za mile slowa co do kredytu ;-) aza racja, najwazniejsze ze przeszlo ale jakby ta marze zmniejszyli to rata ponad 50zl mniejsza a dla nas to sporo wiec na to licze ;-)

Po malu zwijam sie spac. Kilka h na sloncu robi swoje, czlowiek zmeczony mimo ze pol dnia przespalam ;-) Ł pojechal juz do somu, jutro idzie do pracy. Do piatku bedziemy osobno. Nie pamietam tak dlugiej rozlaki odkad jsstesmy razem. :-( z jednej strony odpoczniemy od siebie, ale z drugiej choxiaz wieczorem moglabym sie przytulic ;-)

Dobrej nocki wszystkim;*
 
reklama
Czekając na wywołanie 2 porodu leżałam na patologii z dziewczyną, która od początku ciąży była w szpitalu. Była wtedy mniej więcej tak jak ja teraz 4/5 miesiąc i odliczała tygodnie do bezpiecznego terminu. Nonstop leżała, łóżko podniesione (nogi wyżej), nawet do WC nie wstawała, mąż ją mył itd. Mam nadzieję, że szczęśliwie urodziła :)
 
Maadlen będzie dobrze, głowa do góry!
Agulqa ja do 2.08 będę sama z młodym. ..tak tego nie lubię :-(
My też dzisiaj caly dzień poza domem. ..trochę u dziadków, chwilę na zakupach potem rynek i fontanna gdzie młody miał niesamowitą radoche ;-)
Jutro muszę zaliczyć UP z rana a potem się zobaczy co zrobić z resztą dnia :-D
 
bada m., u nas ta wymiana wody to nie jest jakiś straszny problem, chociaż i tak mam wrażenie, że dużo jej idzie... Ale przykrycia na dłużej, niż kilka dni i tak nie stosujemy, bo przeważnie po tych kilku dniach bez kąpieli jest taki szlam, że woda do wymiany :-(

agulqa,
ja też chciałam zrezygnować z kąpieli, ale w sumie przypomniałam sobie, że w ciąży z Tosią też się kąpałam w bajorach i to czasem gorszych, więc się dałam Młodej namówić. Chociaż ciężko zanurzenie się do szyi nazwać pływaniem :-D
 
Dzień dobry ;-) kurcze coś spać nie mogę taka godzina dla mnie to środek nocy :p

Jeszcze sąsiedzi się zaczęli kłócić w nocy i przez nich prawie godzinę nie mogłam zasnąć tak mordy darli -_-
 
Ostatnia edycja:
Megami tez znam przypadki co od 2miesiaca kobiety z nogami do gory lezaly, te co znam urodzily zdrowe silne dzieciaszki. Wierze zw u nas na styczniowkach tez juz wszytko bedzie super :-)

Elutka wierze, po mlodym wiem ze dzieci potrafia byc meczace :-)

Nulini ja mimo wszystko nie chcialam. Te wszystkie wody teraz kwitna. Schladzalam sie, w sensie polewalam rece brzuch itp ale czuje sie lepiej z mysla ze nie wskoczylam, mimo wszysyko boje sie zlapac infekcje
 
Dzień dobry w poniedziałek.

maadlen trzeba myśleć pozytywnie, trzeba leżeć to lezymy a nie gdybamy, niepotrzebny stres dla ciebie i maluszka, będzie dobrze! Moja ciotka leżała w szpitalu(!!) od 2 tyg ciąży! Do samego porodu, po drodze chyba z 5 razy prawie traciła dziecko ale ona nie dała za wygraną i lekarze tez nie i Julia ma aktualnie 15 lat i jest wielka, zdrową babka. Spokojnie bo tego tylko ci trzeba, no i Jedzenia dużo :D


alecta ja czułam się kwitnąco w czwartek i przegielam pałe z robieniem różnych rzeczy m.in golabkow i od piątku rano po dziś dzień czuje się tragicznie krzyż boli, kark boli, brzuch wzdety od gołąbkow (ale warto było ;)) i musze sprzątać bo odwiedzinach rodzinki a ja nie wiem czy znajdę siłę zrobić śniadanie sobie dobrze ze O juz w przedszkolu


kasiekz miałam podobnie z,Olą tez skurczy dostałam i na luteinie byłam w sumie tylko i no spie i lekarka cały czas mówiła "tylko żebyś donosiła do 37 tyg i wtedy niech się dzieje co chce acteraz musimy uważać" a ja jak to ja nie dość że donosilam do 37 tyg to nawet dłużej bo ola urodziła się tydxien po terminie o! Tak to już ze mną jest


Nulini 20 zł niecałe w castoramie i to wielka butla jest i na każde 10m3 wody daje się 200g a nasz basen ma 3,7m3 więc 74 g Wyliczylam i nic nawet z tej butelki nie ubyło wiec wydajny Szit ;) pokrowiec mieliśmy w zestawie i pompę filtrujaca też.


agulqa_b ja tam id początku lata kapie się w jeziorze i jeszcze ani jednej infekcji nie miałam.


Ode mnie tata i kuzynki pojechali, wymecxylam się ale fajnie było :) gołąbki były na dwa dni obiadów wiec spokój był a w sobotę na obiedzie byliśmy na sushi bo mój tata uwielbia a dziewczyny jeszcze nigdy nie jadły, zachwycone były :)

A dziś jaki miałam sen... Cos okropnego, byłam gdzieś w lesie z teściem i ktoś chciał go zabić z jakiejś giwery i trafili w drzewo które się zalamalo i przewrócilo prosto na mnie... Oceniam się jak mnie wwozili do szpitala i był już mąż ze mną (wyglądał jakby się w ogóle nie przejął) w ogóle pełno ludzi na sali i mnie badają a ja mówię że w ciąży jestem i co z dzieckiem i mówi lekarz "pani nawet nie wie jak silne są dzieci w brzuszku i jakie rzeczy potrafią przeżyć" no o badają i badaja a mój mąż leży se na łóżku obok ze słuchawkami na uszach i słucha jakiś rapów i co jakiś czas mówi ze mamy być ciszej bo mu zagluszamy... W końcu lekarz kazał wszystkim wyjść tylko T został i lekarz mówi ze bardzo mu przykro ale ani ja ani dziecko nie przeżyjemy mam krwotok w brzuchu połowa narządów juz nie pracuje i krew zalewa resztę i wszystko wysiada i dziecko też już na ostatnich siłach i lekarz mówi do męża żebyśmy się pożegnali a T na to "bzdura jakaś idę do chaty" i wyszedł a ka zostałam sama wiedząc że zaraz umrę i płacząc okropnie ze nikogo nie ma i ze nikt nie zdąży być..... Najgorsze uczucie ze wiesz ze zaraz umrzesz ty i twoje dziecko i nikt. Tobą nie będzie w tym czasie.... Nadal jestem wstrzasnieta, to uczucie mnie wykańcza
 
Dzień dobry porannie!


Chociaż.. w sumie nie taki dobry. :/ Już drugi raz w ciąży dopadło mnie zapalenie zatok, ale teraz takie mega mocne. Z wielkim bólem głowy, zębów i całkowitym brakiem możliwości oddychania i spania. Gdybym tylko mogła wziąć leki, które zawsze pomagają. A tak to muszę się nebulizować solą fizjologiczną. Jedyny plus taki, że rodzice zgodzili się dzisiaj zająć Młodym to przynajmniej mogę leżeć i nie muszę się schylać - bo wtedy ból jest największy.


maadlen - musi być dobrze! Jesteś już w 17 tygodniu, a to oznacza, że jeszcze raz tyle, do tego 2 tygodnie i możesz spokojnie rodzić! :)


Agulqa - to teraz wypada życzyć szybkiej wypłaty pieniędzy i przeprowadzki! :)


Czuję, że nadchodzi drugi trymestr! Chuć jak u nastolatki! ;)
 
Doggi rety jaki masakryczny sen...ja nie wiem skąd to się bierze w naszych głowach..mi się znowu moich dwóch byłych śniło z czego z jednym nie gadam a z drugim dobrze żyje :-)
Ja się zaraz zbieram do UP ależ mi się nie chce...
Ja do morza mam zamiar wejść jak pigoda pozwoli;-) poproszę ginke żeby mi coś przepisala na ewentualną infekcję pfu pfu
Też muszę poszukać kostiumu najlepiej z przedłużona górą coby brzuszek zakryc :-D
 
reklama
femme, ja się w tygodniu sama z siebie budzę o 7 :-D

agulqa, dlatego ja już nie mogę się doczekać wyjazdu nad morze, żeby móc się kąpać do wooooli :-D

Doggi, ooo widzisz! Szkoda, że mam dojazd do Castoramy kijowy, ale chyba się poświęcę :-D Matko, co za sen!!! Masakra!!! Powiedz koniecznie Małżonowi, a najlepiej focha mu rzuć, że się tak zachował ;-)

nieobecna, w pierwszej ciąży nasze zbliżenia policzyłabym na palcach ręki, w ogóle nie miałam ochoty na seks, a teraz normalnie ciągle :-D

Elutka,
mnie się w sobotę śnił były!!! Moja pierwsza wielka miłość! I oczywiście co? Uprawialiśmy seks! W moim łóżku, tata nas przez okno widział i doniósł mężowi...
 
Do góry