reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Jestem. Ktoś za mną tęsknił:-)?
Byyłam wczoraj u dentysty od dziąseł i miałam ropien na dziąsle! Ostatnie 4 dni to myślałam że ducha wyzione z bólu. Nie mogłam spac, jesc, miałam migreny i bole twarzy. Babka ładnie mi go oczyscila, dała maść, specjalna pastę i płyn. Za tydzień kontrola. Az była sama zdziwiona bo takie mocne zęby... I dopiero czuje ze żyje:-).

Czy któraś z was dziwnie boli i kuje przy pępku?
 
reklama
Sprawiacie, że tylko myślę o jedzeniu ;P jutro znowu jadę do mojej kochanej promotorki to na bank pojadę do King Cross'a do McDonalda XD Jeszcze może wlecę do Rossmanna bo u nas w okolicy nie ma. Chciałam dojrzeć kosmetyki dla dziecka. Sroka (nie wiem czy o niej słyszałyście) opisuje je jako jedne z najlepszych przy pielęgnacji dzieci pod względem składu.
Mi się też coś kapnie - od kuzyna. Napisał mi dzisiaj, że mają chociażby nowe łóżeczko Graco i tam jakieś gadżety po córze i może chętnie oddać :)
 
alecta, akurat teraz to Ty powinnaś szefa mieć w dupie, jesteś w ciąży i Twoim świętym obowiązkiem jest jeść i sikać, masz do tego prawo i jak mu się nie podoba, to niech spada na drzewo!!!

jezyk, uprzedź męża, że ja się umiem bić :-D:-D:-D Żeby gorzej na tym duszeniu nie wyszedł :-D

agulqa, mnie już ważyli i teraz w czwartek się pewnie za głowę złapią :baffled:

bada m., wygląda to obleśnie :-D Ciekawe, czy działa :-D Baby Foot USA

McPearl, ja uwielbiam Rossmanna i bardzo chwaliłam sobie ich pampersy :tak: Dużo kosmetyków ich kupowałam, o słoiczkach nie wspomnę ;-)

 
Nulini- akurat w tym wypadku nie mislabys szans, zalatwilby Cię jednym ciosem i nie chodzi mi o bicie, ale to akurat wynika z jego pracy, więc dla niego chleb powszedni.:)
A tak w ogóle to był żart z tym duszeniem, to jest naprawdę wyjątkowo spokojny człowiek czym czasami doprowadza mnie do szału:D
 
reklama
jezyk, ale ja drapię, gryzę i szarpię za włosy :-D Tajna broń kobieca :-D Ale dobrze mieć u boku faceta, przy którym możesz się czuć bezpieczna ;-)

bada m., a widzisz, ja już dawno słyszałam o tym wynalazku i właśnie to linienie jest odrażające :-D Wychodź, tylko zakładaj kalosze :-D
 
Do góry