reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Maksika i dobrze że nie ma, ja zrobiłam bo wyszła mi blada kreska i beta mi wyszło niecałe 50 i teraz czekam czy wzrasta ale żałuję że zrobiłam bo się stresuje teraz czy wzrośnie o 100% a tak w pierwszej ciąży były dwie kreski o takim czymś jak beta nie wiedziałam i byłam milion razy szczesliwsza a teraz czuję że jest wszystko ok ale i tak nerwica ;)
 
reklama
No wlasnie ten stres jest okropny, z tymi testami to tez mozna sie "przejechac", ja na poczatku robilam te tanie, mialam ich mnostwo, zrobilam w 26dc i nic nie wyszlo, odlozylam wsciekla jak cholercia:wściekła/y: ale cos mi nie dawalo spokoju. Mialam jeszcze ten drozszy ze sklepu i po dwoch godzinach zrobilam jeszcze raz i co widze II kreseczki:-) az usiadlam z wrazenia. Takze mysle ze uciebie jest wszystko w porzadeczku. Czekam na wyniki i kciukasy.
 
Hej.

Bylam dziś u gina. Na 100 % nie potwierdzila ciazy ale metodą macaną " coś tam jest".za 2 tyg. pokazac sie znowu. No i dostalam tablety dowcipne. drozdzyca rowinela sie w pelni. ;/ dosc mam. tak czesto mnie to diabelstwo dopada ze czasami mozna zwariowac.

zlozylam dodatkowo wniosek dla najstarszego na komisje.
 
Witam babeczki,test pozytywny :happy2:
asset.php
mój termin według om 15.01.2015

Jeżeli ,któraś potrafi to załóżmy już styczeń 2015
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny napisalam do admina takze powinnyscie miec swoj watek niebawem :)

edit: Dostalam odpowiedz

"Tylko i wyłącznie administrator może stworzyć taki dział.zajmiemy się tym w najbliższym czasie skoro pojawiły się już styczniówki."

I juz macie watek :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry