reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Dziewczyny zdrowia dla dzieciaczkow!
Co do lekow to ja niestety nie pomoge, moj dostal calpol tylko raz po szczepieniu I raz jak tak porzadnie zaryl glowa o cos.
 
Zdrowia, żal mi zakatarzonych maleństw.

U nas alleluja, noc cudowna! Spala bez żadnego kwekniecia do 3 , jedzonko i dalej do 7:))))) dałam nurofen forte i krople camilia, oby dziś tez było tak pięknie

Smutno mi trochę mimo wszystko, bo kp dobiega końca, cyce jak puste wory świętego Mikołaja i Lila wcale tez się ich jakoś nie domaga, spróbuję jeszcze przez wrzesień, bo i tak 24 paź. Jadę sama ze starsza Laura do Rabki do sanatorium więc i tak i tak musze skończyć sprawę z cycem, niby się cieszę ale trochę mi żal tego maleństwa wtulajacego się do piersi.....(chlip)

Aaaa i mam chodził os 3 dni, tak mam obawy o jej biodra i wyrzuty, ze idę na łatwiejsze, ale jak widzę jak zapierdziela po chałupie z uśmiechniętym ryjkiem to i ja się cieszę: ) bo ona nie raczkuje, tylko staje wciąż o wszystko i każe się za ręce prowadząc, mam nawet specjalne mini nike do nauki chodzenia z szeroka podeszwa i usztywniane, wiec na polu śmiesznie to wygląda jak młoda twardo przemierza plac zabaw, dodam, ze ona nosi rozmarzony wciąż 62/68 i wazy niecałe 8 kg.
Miłego dnia
P.s czy wiecie co u Lay?
 
U nas bez zmian, katar dalej się leje strumieniem tylko gorączki na szczęście już nie ma
Byliśmy wczoraj u lekarza na oskrzelach nic nie ma i uszy w porządku, młody dostał coś na wzmocnienie i czekamy
Pojawił się inny problem, tzn. on zawsze był :( jak się młody urodził powiedzieli nam, że ma delikatną stulejkę, więc postępowałam tak jak mi kazali delikatnie odciągałam skórkę, a wczoraj zauważyłam, że w ogóle nie da się jej odciągnąć i miałam wrażenie , że jest delikatny obrzęk, więc pani doktor ściągnęła mu ją na siłę i poleciła raz w tyg tak robić (polała się krew, a ja prawie tam padłam)... I się zaczęło... Młody darł się w nocy w niebogłosy, nie chciał za wiele jeść ani pić i pielucha była prawie sucha, więc o 4 moczyliśmy dupkę w ciepłej wodzie żeby trochę go rozluźnić, podałam mu lek przciwbólowy i się wysiusiał. Przy zmianie pieluchy aplikuje na rankę octanisept.
Ale po 2 godz znów się budzi co 15 minut z płaczem i znów pielucha jest sucha i szczerze powiem nie wiem co mam robić :( czy moczyć go znów ? Nie wiecie czy można 7 miesięczne dziecko moczyć np. w rumianku?
Miała któraś z Was taki problem??? Albo coś wiecie na ten temat?
 
Boziu, w tym wieku stulejka jest fizjologią. Nic się nie rusza. Współczuję, nie doradzę, może mamy starszych chłopców coś wiedzą. Zamiast octaniseptu rivanolem bym raczej myla. Nie wolno go czesto stosować wbrew obecnym praktykom....
 
Megami wiem właśnie ... Nam cgodziło tylko o to żeby zerknęła na siusiaka czy to zczerwienienie może o czymś świadczyć ? Czy to zwykłe podrażnienie jest... I czy to obrzęk czy moje przewrażliwienie... A ona złapała i nic nawet nie mówiąc w 3 sek tak naciągnęła, że prawie po łapach dostała ... A teraz nie wiem co mam robić...
 
Na poniedziałek jestem już umówiona z młodym do innego lekarza żeby to zobaczyła i mi wytłumaczyła co teraz, czy się goi... Bo z kim bym nie rozmawiała to takie zbiegi się przeprowadza trochę później chyba, że jest jakiś problem ... u nas nie było :-( Dobrze , że młody już normalnie sika.
 
reklama
Do góry