reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Oddałam macierzyński mężowi i on teraz będzie 3 miesiące z młodym. Tylko dlatego tak wcześnie wrocilan bo dali mi cały etat, a tak miałam pół
 
reklama
A czemu nie ma macierzyńskiego dla kobiet które są w domu? Zero odpoczynku pfff ;)




Karpanna stachu już też ledwo ledwo w bujaczku i nie chce już w nim siedzieć bo się okrecac nie może i nie widzi wszystkiego dookoła :/ ostatnio coraz więcej czasu w kojcu jest bo tam hulaj dusza :D a fotelik do karmienia mam ten sam co bada, jest naprawdę świetny i ola go lubiła i stachu też go lubi :)



Wczoraj stachu pierwszy raz obrócił się z pleców na brzuch i jedynka dolna się przebiła, wczoraj Stach miał wielki dzień nowości :p
 
Laydeek, co sie stalo? Mam nadzieje, ze nic powaznego.

Jezyk, ja mialam nadzieje, ze u mojego zeby zaczyna pozniej wychodzic, a tu bec, ledwo sie problemy brzuchowe skonczyly to zeby ida :(

Dziewczyny, ale Wy tych fotelikow do karmienia to juz chcecie uzywac czy tak kupujecie na zas? Od jakiegos wieku mozna nich uzywac? To nie jest tak, ze dziecko powinno juz siedxiec?
 
Indi od 4 miesięc, stachu już w nim sobie leży/siedzi (ten ma regulowane oparcie)


Laydeek nawrót colitis? Zdrówka dla męża i wytrwałości!
 
Lay - nie wiem co sie stało ale życzę zdrowia dla męża Twojego a dla Ciebie siły

Doggi - mój polubił leżaczek nie dawno wczesniej parzył go w tyłek ale wagowo długo tam nie posiedzi, lubi te zabawki bo one się obracają można je lapać i grają fajny ten foteli k no ale cóż czas na coś nowego
 
Doggi, tak. Podałabyś w prv namiary na lekarza, który przebadał Cie od góry do dołu i zastosował leczenie? Jestem gotowa przejechać cała Polskę, by tylko znaleźć takiego lekarza, co by mojego wyprowadził na długie lata. A niestety moj to bardzo ciężki przypadek.
 
reklama
Kurcze muszę poszukać. On nazywa się grzymisławski chyba marian ma chyba wszystkie tytuły możliwe, ma oddział taki malutki w szpitalu na Przybyszewskiego w poznaniu, prywatną praktykę chyba też ma. Pogadam z mamą ona może ma do niego namiar i dam znać jak tylko będę miała!
 
Do góry