reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Femme tak,a później niby górne jedynki,ale coraz częściej się słyszy,że zęby wychodzą "jak chcą":-D Alicja od szwagra ma 2 dolne jedynki i teraz dwie górne dwójki jej wyszły ,wygląda jak wampir ;-)

Indi mój nadal się cieszy do misiaków z karuzeli i piszczy do nich ,więc jeszcze spokojnie możesz kupić
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas ząbków niet i nie zanosi się :-D

Za to powiem Wam, że od jakiegoś +/- miesiąca wreszcie jestem szczęśliwą mamą :-D

Darcie Młodego skończyło się jak ręką odjął, w dzień się albo cieszy albo gada, banan mu z buźki nie schodzi, jak marudzi, to wiadomo, że chce albo spać, albo jeść, jeszcze tylko żeby nocki przesypiał, to byłby ideał :-D

W wózku jak nie śpi, to nie płacze, w samochodzie tak samo, a z Tosią był koszmar, bo ryczała :-p

I w ogóle jest strasznie fajny Mój Synio :-D:-D:-D
 
Nulini to super:happy::happy: ja tak właśnie mam jak nie śpi w wózku to nie poleży tylko ryczy,a samochodu nienawidzi równie mocno jak fotelika :szok:
w ogóle to trzeba tak z nim kombinować,a to chwilę w leżaczku,a to w krzesełku do karmienia,a to w jednym pokoju,a to w drugim,a najlepiej to cały czas z nim gadac i się bawić
 
Bada, bo nasze chlopaki towarzyskie sa! N jest taki sam, toczka w toczke :) tez caly czas chce,zeby do niego gadac I tez sie szybko nudzi I trzeba kombinowac.

Ale Ostatnio moj tez sie troche lepsiejszy zrobil, bo potrafi czasami sam zasnac, umie sie chociaz przez chwile czyms zajac, bywaja dni, ze nawet ta przekleta mata go cieszy, wiec nam nadzieje, ze idziemy w dobrym kierunku :)
 
Młody nie lubi leżeć, na macie chwilę się zajmie, ale woli być wyżej i więcej widzieć.
Najlepiej żeby siedział na moich kolanach przodem do świata, wtedy jest radość :-D
Na rękach też przodem do świata, a jak już leży, to trzeba do niego gadać i się bawić, zostawiony sam sobie się nudzi ;-)
 
Moj na plasko to nawet nie chce spac, tylko sie przekreca na brzuch z dupa wypiets do gory :) a na macie zeby chociaz chwile polezal to musi byc poduszka
 

Załączniki

  • 1430994288084.jpg
    1430994288084.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Do góry