reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Indi termin przeważnie wyliczają na podstawie ostatniej miesiaczki pozniej w usg zmienia sie czesto. Zalezy tez jaki dokladny ma gin sprzet i jak uda sie zmierzyć dzidziusia. Przeważnie trzymaja sie terminu z OM
 
reklama
A mnie dziś tak głowa bolała, że myślałam, że zwariuję, jeszcze mnie ćmi, masakra jakaś.
Jutro mój młodszy syn ma turniej w piłkę nożną i zejdzie nam cały dzień, aż się boję jak to wytrzymam w tym upale:-p No ale czego się nie robi dla dzieci :) Plus jest taki, że obiad będzie w Mcdonaldzie i będą pyszne lody dla mamusi mniam!! Ja tam lubię śmieciowe żarcie, więc moja fasola niech też się przyzwyczaja. :)
 
Bada oj zjadłabym coś z grilka :))))

Jezyk ze śmieciówek to ja uwielbiam moje kochane KFC tym bardziej, że pracowałam tam 5 lat i jadło się Zingerki dzień w dzień mmmmmm.... :))))

Ja czekam aż moje dziecię uśnie i lecę do sąsiadów za ścianę. Mój małżon już tam polazł na whisky z Irlandi a ja co, będę przy soczku ehhh....
 
Witajcie dziewczyny. U nas gorac masakra, nawet sie opalilam troszke :D

Zorganizowalam dzis akcje pod hipermarketem. Poszlam na zakupy, malz chlodzil auto. Jak podjechalam z wozkiem, mowi patrz ktos zostawil dziecko w aucie!!!! 28 st bylo!!!! Dopiero co zauwazylem. No to ja pedem do drzwi, faktycznie maluch ok 2 l siedzi spocony w aucie. Zaraz sie zainretesowala kobieta druga.
Polecialam do informacji zeby opiekuna wywolali... babka za 4 razem dopiero zareagowala ( w tym czasie kobitka przy aucie na pilicje zadzwonila). "Mamusia" dzieciaczka jeszcze do nas z pretensjami ze ja z zakupow wyciagnelysmy, obrazona na caly swiat pojechala. A ja do tej pory w szoku ze takie tempe blachy wogole maja dzieci ... :/

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Żelka, ja nawet nie skomentuję takich ludzi. Było ją przetrzymać do przyjazdu policji, tak fajnie jej by już nie było.

Byłam dziś w H&M. Mają naprawdę spory wybór ciuchów ciążowych. Jak byłam w ciąży z Filipem, to mieli same jakieś ochłapy, a teraz można coś znaleźć. Ja sobie znalazłam spodenki fajne;)
 
reklama
Filipiamama w ktorym HMie bylas? Plazowym? Ja dzis 3 tuniki w calzedonii sobie kupilam do leginsow ;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry