reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Nulini - wyczuwasz szyjkę sama, nie zła jesteś. A znasz przybliżoną wagę synka?

Mommy - odezwij się, rodzisz?

Ciekawe jaki zapis będzie miała Jeżyk?
 
Agulqa jak Lilka mi ciągle przy cycku chce wisieć to w końcu odciągam mleko i jej daję przez butlę.
Przynajmniej wtedy wiem, że faktycznie jest głodna i ile tego mleka zjadła.
Nawet przed chwilą tak zrobiłam, bo nie mogłam śniadania zjeść i młoda śpi ładnie w łóżeczku :)
 
Nulini - to tak jak mój gin, ostatnie usg miałam w 30 tygodniu i on uważa że nie trzeba więcej a dzieć zapowiada się duży, Jak ponoszę po terminie sporo to będzie grubo ponad 4 kg:szok:. Cholerni lekarze.
 
Kur.wa
Ryczec mi sie chce
Ogarnela mnie niemoc i bezradnosc
Maly ciagle placze, glodny nie jest bo chlipnie dwa razy i koniec
Kupy nie ma, spac nie chce

Najgorsze jest to ze dopadaja mnie mysli co ze mnie za matka ze wlasnego dziecka nie umiem uspokoic
 
karpanna, ja też ostatnie USG w 31tc i ordynator w szpitalu był w szoku, że nie miałam w 37tc, żeby ocenić wielkość Młodego, ilość wód i dojrzałość łożyska :wściekła/y:
 
Nulini - idziesz jeszcze prywatnie na usg albo zrobią Ci w szpitalu??

Agulqa - nie obwiniaj się, dzieci mają różne dni, może wyjdziecie na spacer mały zaśnie a Ty odpoczniesz i się zdystansujesz
 
Alecta ja uwielbiam dawać moje mleko przez butle, Stachu najedzony a ja wyspana i tez najedzona :)
Ale dziś mam jakiś nawał, cycki co chwilę twarde i do ulgi z KAZDEGO wysysam po 140 i 160 (prawy cycki bardziej zawalony zawsze)


Jezyk, Nulini biedne :( codziennie wchodząc liczę ze w końcu macie luz a te chłopaki uparciuchy! Jestem z wami i trzymam mocno kciuki!!!!!!



A ja dziś młody bóg znów, Stachu wstał jeść o 3 i o 6 i potem dopiero o 10! Ja Sue zerwałam na równe nogi ze 4h snu coś się stało a ten śpi w najlepsze z uśmiechem na mordce :p


I jestem załamana!!!! Mam tylko 6kg mniej!!!!! Jeszcze 7 mi zostało ;((((( muszę dziś iść ze stachem na daleki spacer. I bieżnia tak do mnie woła i woła narazie wygrywa rozsądek i nie biegam ale na ile starczy tego rozsądku? Raczej nie długo :p
 
reklama
Do góry