reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Łuhu udało mi się odciągnąć jakieś 90 ml mleka z obu cycków.
No z jednego młoda wcześniej już trochę wyjadła.
Muszę pogadać z Ł o laktatorze elektrycznym, bo na ten ręczny mnie kur.wica bierze i łapa boli :-/
Już nie wspomnę, że to odciagniete trwa i trwa.

Idę sobie zrobić ryż z jogurtem jabłkowym, bo mnie coś ochota naszła :p
 
reklama
Dziewczyny!!!
Nie mam w ogole pokarmu. Szkoda mi małej zeby ciągnęła przez kaptur własna sline. Co jest dobre na produkcje??? Maz kupił mi herbatę lactosan bo z hippa nie było. Karmie mała z butli, ale ona w ogole mało co je :( Martwię sie ze przez to nas nie Wypisza do domu jutro :(
 
LayDeek - ja miałam tylko Hippa i działało. Musisz naprawdę dużo pić nawet na siłę. Przydałoby się też dobre jedzenie ale w szpitalu to chyba z tym kiepsko. Poproś o doradcę laktacyjnego i spokój spokój bo nerwy zjadają laktację.

Nulini - z tym czopem to różnie, w 2 ciąży wyleciał z krwią 3 tygodnie przed, w drugiej 6 h przed z krwią a teraz we wtorek ale bez krwi, lekarz mi mówił że jak z krwią to szyjka puszcza. Jeżyk miała z krwią a TY??

Dziewczyny piszą o podaniach o macierzyński a mnie szlak trafia że nic się nie dzieje.

Starsza córa odstawiona do szkoły. U nas podmroziło.

Nulini - jak mam takie parcie na dole że czasem nie mogę łazić. Myślałam wczoraj że to wzdęcia jakieś mega ale dziś to samo więc to nie to.

Alecta - ja przy 1 córce ściągałam mleko 2 miesiące zanim mała złapała cyca i miałam tylko ręczny. Ponaciągałam sobie ścięgna u rąk. Moim zdaniem przy 3 dzieciu elektryk niezbędny bo się zajeździsz i stracisz dużo czasu.
 
Ostatnia edycja:
Lay a laktatorem probowalas rozkrecic produkcje?

R ciagle na cycki, co zje to mu sie uleje i tak w kolko
Oczy mu sie kleja ale nie chce spac
Nie mige nic zrobic bo w lozeczku ryk
Na rekach przysypia a jak odkladam to wyje
Pomocy
 
Hey kobitki, my w domku jesteśmy od soboty i uczymy się organizacji. Mały zdrowy, pięknie cycyje, właściwie cały czas śpi i nawet w nocy daje mi pospać bo budzi się co 3,4 godziny. Spróbuję ciut Was nadrobić i odezwę się później.
 
goferek to super:-)

Nulini u mnie tez byl bez krwi (tylko raz wypalo cos z nitkami krwi ale takie malutkie jak maly paznokiec) a krew pojawila sie dopiero jak rozwarcie dochodzilo do 4 palcow mniej wiecej:-)

Alecta faktycznie rece bola strasznie przy takim odciaganiu.. tez musze pomyslec o elektrycznym:-)

agulqa nie wiem co Ci poradzic bo u mnie smoczek zalatwil sprawe, bo maly tak naprawde nie ciagnal cyca a teraz tez ma takie fazy ze je kupka odbija i znow chce jesc ale to sporadycznie.. co do spania to jal nie chce spac w lozeczku to chwile leze z nim na lozku i albo taam zostaje albo do lozeczka jak juz ma taki twardy sen...

Zmykamy na spacerek i do przychodni:-)
 
reklama
Nulini - czyli rozwarcia brak, Czy lekarz Ci coś mówił że masz rozwarcie? Ja mam na palec więc to żadne rozwarcie. Myślę, że u Jeżyk się rozkręci. A jak nie to na w piątek zaczną działać w szpitalu. Z nami gorzej bo nie przekroczyłyśmy terminu.

Goferek - gratki wyjścia do domku.

Aza - super że tak dobrze Wam idzie.

Siedzę na kanapie a brzuch leży mi na kolanach.

Aob - miłego spacerku,zazdraszczam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry