reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Pragnę wspomnieć, iż przyszła środa to 21.01 czyli moj termin to raz, a dwa że to Dzień Babci :-) Piękna data :-)

Moja mama podświadomie wierzy, że urodze tego 21 :p

ImageUploadedByForum BabyBoom1421335122.896757.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1421335122.896757.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1421335122.896757.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 53
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Doggi ja sama sobie nie wkrecam :-D otoczenie mi wkreca :-D
A mleko jest na pewno, bo dzis w nocy tak z cyckow lecialo ze stanik i koszulka cale mokre :p
Robson dzis nie spal od 7 do 9.30 az nie wsiadl do samochodu w drodze do lekarza :p pozniej pospal na dwprze i teraz spi w domu dzieki chuscie. Ale ostatnie kilka dni to bylo kongo jakies z jego snem. W dzien w ogole nie chcial spac
Nasz tez czasem wezmie smoka i jest cisza, ale przewaznie nim pluje :p

Bada on ssie dobrze, bo ja slysze jak przelyka :-D momemtami je tak szybko ze az sie dlawi :p glodomor

Alecta ja 3dni temu sie poddalam o zaczelam w kryzysowych sytuacjach dawac smoka
Ale generalnie robson malo go uzywa

Oooo sylwi dzieki za info :-D jakos nikt mi nie mowil o tym ;-) a do smoka wolalabym nie przyzwyczajac jednak ;-)
Co do charczenia to pediatra dzis stwierdzila ze za suche powoetrze i zapisala drosetux by mlody gardla sobie przez to nie zdarl :-D

Gosiane ojjj nie nie, ja sie noe zniechece, nie ma mowu! :-D

Mcpearl wlasnie nie woem czy tez czegos na laktacje nie kupic

Emilchen nie podpowiedzieli Ci w szpitalu by odstawic chusteczki? Nam od razu polozna powiedziala ze R ms dilny rumien noworodkowy i zeby myc woda z szarym mydlem a po miesiacu najwyzej sprobowac znow chustecxek
Jak cxytqm o waszych szpitalach to oczy ze zdumienia przecieram ze takie istnieja!!!

Mommy byla raz i powiedziala ze mam dzwonic jak bede chciaoa by wyjela szwy
Nie dzwonilam i przyszla drugi raz. Od tego czasu sluch po niej zaginal :-D

Emilchen na takie baby to chyba tylko skarga by zadzialala! Co za mendy spoleczne ! Mnajwazniejsze ze juz w domku i bedzie tylko lepiej, wiem sama po sobie :-)
 
U nas Kuba poniedziałek ja wtorek Nina środa to teraz by czwartek pasował :-D :-D


Emilchen straszne to co piszesz... Jak tak można kogoś potraktować... Teraz już z górki!


SUSEL & & & :-)


Ja się nastawilam już na poród w lutym ;-) nie wierzę żeby cokolwiek wcześniej się ruszyło :p
 
Hey kobitki. My czujemy się dobrze. Mały grzeczniutki, mie płacze. Póki co udaje nam się cycować. Ja tylko jestem obolala i cały czas bym spała. Nawet pisząc do Was walczę z lecącą głową. Pokaże Wam Bartka z dzisiaj...
 

Załączniki

  • 20150115_095718.jpg
    20150115_095718.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 67
AZA, ale cudowności!!!


Noooo, jakbym ja urodziła 19go, to by były niezłe jaja, nie dość, że też poniedziałek, tak jak Tosia, to jeszcze ostatni dzień Koziorożca :-D
Chociaż szczerze wolałabym choćby zaraz, tak mnie wkur.wia ten brzuch, że już mnie krew zalewa :wściekła/y:
 
reklama
Aza, przesłodki!

Jenn cudeńko, super wieści, w domku będzie najlepiej :tak:

U mnie każdy poród inny, każde dziecko w inny dzień tygodnia i o innej porze urodzone :-D
Dla mnie wadą porodu w nocy jest przelicznik dobowy - trzeba dłużej z dzieckiem w szpitalu leżeć aż te 2 doby skończy, w nocy wypisów nie robią. Pomijając fakt, że czasem i tak trzeba dłużej :baffled:
 
Do góry