reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Dopiero do Was dzisiaj dobijam. W nocy Mikołaj do nas przyszedł bo wczoraj miał szczepienie i spanie było do rana okropne. Później poszłam załatwiać swoje dokumenty, zakupy i takie tam. Biegiem, biegiem aż padłam przed 15 i wstałam po 17. Mała przewinięta, zjadła z 1 cyca, z 2 i poszła spać. Wiem, że późna pora ale otworzyłam jej teraz okno. Weranduje się. Pogoda była dzisiaj piękna.
 
reklama
zależy Alecta, od szpitala ... ja po swojej cc tez dostawałam paracetamol (który nic nie dawał), koleżance w toruniu dali morfine, w innych szpitalach u mnie dają własnie tramal.ketonal i inne takie znieczulacze
 
Alecta Lilcia slicznosci! Fajnie ze cc przebiegła sprawnie :)

Jezyk to moze moze sie uda jutro! Trzymam kciuki :D

Stokrotka a co oni badali dziewczynkom? Juz doczytalam ze nie wiesz... trzymam kciuki zeby bylo dobrze.

Kasiekz dobrze ze cc ok, to obkurczanie ciulowe bo rana na macicy boli... ale jutro bedzie juz lepiej ;)

Alecta ja poprzednio mialam przez 1,5 albo 2 doby chyba kroplowe i polozne krzyczaly żeby wolac jak tylko zaczyna boleć zeby sie nie rozhulalo. Zagadaj tam do babek niech cos ci dadza, bez przesady!
 
Kuźwa tylko, że tu żadna nie raczy przyjść i zapytać nawet czy wszystko ok.
A ja jeszcze mam drena i nie wiem czy one nie powinny odciągnąć z niego co jakoś czas.
Jak był Ł to przywieźli na chwile małą żeby polezala obok mnie i jak wychodził to powiedział żeby za jakieś 15 minut ją wzięli to dopiero jak się rozryczała to laska z sali poszła do nich, bo one tylko śmiechy i hihi :-/

I jeszcze ładuje telefon, a tu chyba gniazdko nie działa, bo gowno się ładuje :-/
 
Alecta z drena nic nie odciagaja, ja mialam taki pojemniczek na koncu i tam wszystko samo splywalo.

Kurcze jak czytam jak u was jest w szpitalach to ja kocham mój. Mam nadzieję że się nie rozczaruje tym razem. Wogole po cc tam maly byl ze mną od poczatku i położne mi go w pierwszej dobie podawaly i przewijaly!
 
reklama
Do góry