reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Milusia, będzie dobrze, trzymaj się tam!

A my znów w szpitalu. Maciek ma infekcje i spuchla mu drugą strona szyjki! :/ dziś ma mieć robiony drenaż nacztniaka... buuuu ciągle coś :(
 
reklama
Milusia- trzymam kciuki kochana,zeby wszystko bylo dobrze!

Malinka- oj macie te doswiadczenia ze szpitalem :/ trzymam za Maciusia takze wielkie kciuki!
 
Milusia - wysyłam pozytywną energię i 3mam kciuki za dobre wyniki biopsji.
Malinka - życzę Maciusiowi szybkiego powrotu do zdrowia i do domku. Za dużo tych szpitali u Was....
 
Milusia również trzymam kciuki... Oby bylo wszystko ok. Trzymaj się.

Malinka oj współczuję wam bardzo :(dopiero co szpital i teraz zaś... Trzymajcie się dzielnie i obyscie prędko wyszli!

Ja po mega ciężkiej nocy...maly dal konkretnie popalić...co rusz budzik się na picie... Wiercil sie kręcil ....mam cichą nadzieję ze dzis odeśpię. Właśnie zasnął diabliczek malutki;)
 
Oj, zabrali Maćka na ten sam zabieg co zawsze i okazało się, że musi zostać na noc na oddziale pooperacyjnym :((((( ma podobno problemy z oddychaniem po znieczuleniu... ://////
 
reklama
Do góry