reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Nisiao, w Lidlu rano multum ludzi ale udało mi się kupić wszystko, co chciałam.
Malinka - współczucia z powodu śmierci babci :*
Co do wyjazdu - zależy jak blisko byłaś z babcią. Ja bym jechała z dziewczynkami...
 
reklama
Kasia, to Arek z Maćkiem mogą sobie piątkę przybić :) ja czasem zastanawiam się po co nam mowa, skoro młody kilkoma słowami i szeregiem gestów umie wszystko pokazać :)

Z babcią było tak, że od 10 lat chorowala na Alzheimera, od dawna nikogo nie poznawala, była w ośrodku... kiedyś za dzieciaka jeździłam do niej na wakacje...

Ja też byłam za braniem dziecka wszędzie ale u nas specyficzna sytuacja z Maćkiem, każda infekcja to zagrożenie bo może spowodować zapalenie naczyniaka...
 
Malinka przykro z powodu babci ,w takiej sytuacji jak piszesz to faktycznie trzeba rzmeyśleć wyjazd z dzieckiem,choć ja tez staram się brać Małą wszędzie,ale u Was to inna sytuacja...Co do castoramy zakupów szykowania w miesakaniu,to coś wiem,bo my tez w tym temacie,ale już nie duzo zostalo do kupienia,jeszcze panele i takie pierdoły i niebawem zacznie się remont na całego...

Strasznie bym chciala się w tym rku wyprowadzić na te świeta Bożego Narodzenia,plan jest taki,że jak się uda to u nas rodzinna wigillia,ciekawe czy to wypali.
 
Malinka przykro mi....

Jesli o mowe chodzi to mój Filip podobnie ;)w pokazywaniu również jest mistrzem :-)
Póki co rozłożyło mi syncia totalnie:(smarka kaszle i marudzi. Dzis zasnęłam ok 3 nad ranem bo co rusz wiercil sie i marudzil. Rano wybraliśmy sie docnaszej dr. Osluchowo czysto na szczęście.

I juz nie wiem co pisac mialam
siva powiedz jak tam wyniki Julki bo ja przeoczylam.
 
Blanka, wyniki ok. Poza tym, że wyszły jej kłopoty z tarczyca (w październiku mamy endokrynologa) to bóle głowy ustąpiły a tomografia żadnych zmian nie wykazała.
Zdrówka dla Filipka - może to katar na zęby a kaszel od kataru?
 
Oj dobrze ze bóle głowy minęły a badanie nic niedobrego nie wykazało! Tylko kurcze ta tarczyca:no:

Co do Filfcia , to tak własnie obstawiam ! Ale ja z tych co spokoju po wizycie u dr zaznaje! Smarki pewnie na piąteczki , a ze smarków kaszel ale cóż ...Oby szybko przeszło ...
 
reklama
Do góry