reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Witajcie. Baaaaaardzo dlugo mnie nie bylo ( mialam problem z dostępem). A od wczoraj probuje zczytac zeby nadrobić:) sporo się zmienilo:)= na wstepie gratuluje brzuchatkom:) sama myslalam ze jestem znowu w ciazy ale nie i ciesze sie bo nie dala bym rady w tym trybie byc w ciazy ( nocne wstawanie i noszenie).
Chcialam po krotce napisac co u nas.
Zaczelismy żłobek. Poczatkowo m byc przeciwny, bo mala ma ogrooomne problemy z zasypianiem i jedzeniem a do tego alergia. Ale nie mogac znalesc niani postanowilismy awaryjnie odwiedzic kilka żłobków. Oczywiscie w wiekszosci niewypaly. A jeden najbardziej oddalony tak pozytywnie nas zaskoczyl ze postanowilismy sprobowac. Nie wierzyliśmy w sukces bo Paulinka ma swoj charakterek i nigdy z nikim nie zostala. Pierwszy tydzien zostawiliśmy ją na Max 1,5 godz i ku naszemu zaskoczeniu od pierwszego dnia kiedy zobaczyla sale i dzieci zapomniala o rodzicach:) uffff . Kolejny tydzien juz niezle przestraszeni bo mala no zostawac na spanie ( w domu dramat usypianie tylko przy piersi , ). Znowu zaskoczenie usypianie w żłobku Max 5 minut. Nie mam pytan :) niestety aktualnie chora wiec przerwa tydzien. Ale od poniedzialku znow ruszamy z akcja zlobek . A ja w srode do pracy i chyba sie ciesze z tego :)

W sprawie alergii robimy badania bo po podaniu na wargi jogurtu nastąpiło spochniecie i pokrzywka wiec nieciekawie.

Nie wiem czy byl temat ale ca myslicie o robakach i odrobaczaniu?. Coraz wiecej czytam na ten temat i wydaje mi się prawdobodobne ze ma ( chociaz badania zadko wykazuja) ale pediatra nie chce na ten temat za bardzo roMawiac. Podobno 80 % dzieci ma robaki, ktore bardzo przypominaja azs i wywołują alergie pokatmowe itd. Jakie są wasze doswiadczrnia?
 
Ostatnia edycja:
reklama
O Milusia a mi się mój rower nie podobał ale to może dlatego że jak oglądałam byłam na nocy filmowej w kinie do tego w ciąży a grali go poznooooo i poporstu był za spokojny na ta porę a mi się juz spać chciało ;p Bogowie tez jest na mojej liście do zobaczenia
Co do tych szczepień temat bardzo burzliwy i boli mnie tylko jak czasem ktoś próbuje na ten temat rozmawiać w sposób który ma pokazać że jesteś gorsza lub lepsza matka bo szczepisz czy nie szczepisz.. Juz koniec tego tematu każda i tak zrobi jak będzie uważała za dobry dla dzieciaczka;)
 
Tina ale ktoś tu się spiera? ;)
Blanka Gabrysiowi :(

Tina sorry ale teraz to nie wiem o co kaman... sama zaczynasz drażliwy temat, już przestałyśmy o tym pisać a ty dalej ciągniesz... czy ktoś tu kogoś przekonywał żeby szczepić/nie szczepić? a czy może swoją troską cię uraziłam? bo ja nie wiem... ja absolutnie nic złego w zamiarach nie miałam..
 
Ostatnia edycja:
Kamag witaj,ale super poszło Wam ze żłobkiem:-) Malutka świetnie se poradziła,czasem trzeba na głęboką wodę:-)(szczególnie rodziców;-))



Ogólnie dziewczyny podziwiam Was z tymi żłobkami...Ja bym nie dała rady...Jeszcze ja to ja ale mój mąż-w życiu...Wrócił by po 5miniutach :-D my na razie do 3latek Zosi wstrzymujemy się z moją pracą-choć nie ukrywam ciągnie wilka do lasu:sorry:ale wiem też że ten czas dzieciństwa tak szybko minie że szkoda mi zostawić dzieciaki...Tym bardziej że to 3ka... Chłopaki pójdą do szkoły,wtedy Zosia do przedszkola i mamusia zacznie rozwijać skrzydła:rofl2:
Kurcze ja się zrobiłam wiecie co?jak taka babciunia:baffled: nie chce mi się nigdzie już wychodzić...A jak dzieci zasną to ja marzę tylko o świętym spokoju....:crazy: Ale dosć tego se powiedziałam! Z racji tego że nie palę(wytrzymuję jak se postanowiłam) to zaczęłam podjadać...W zasadzie pożeram wszystko co napotkam na swej drodze więc biorę się za siebie-lato idzie więc trzeba wyglądać:-)
 
Kamag witaj :))))

Vinga współczuję :( wiem,że Marika z Laurą tez miały przejscia...

Tina , tak zgadzam sie nikt niech nikogo do swych racji nie nakłania bo to chore ! Na szczęscie my się tu na siłe nie nakłaniamy ale popisac mozna :)
 
Tak właśnie i na tym zakończy ;)!! Aczkolwiek jak będę miała pytania to napisze ;p
Vinga jak Twoje uszytki? Jak maluchy?
Blanka a co z Laurka Marki?
 
dobra koniec koniec :)

tnie mi się bb!

Tina uszytki dobrze, firmę zakładam ;)
Blanka młody po pierwszej dawce 6w1 miał jazdy i na tym zakończyliśmy
 
Tina może mnie urzekł bo był kręcony w moich stronach:-D więc mogę być nie obiektywna:-p

Jakie filmy dziewczyny polecacie?
Bo niestety jedyne w czym się z mężem mym nie zgadzamy to film...:crazy: On lubi zupełnie totalnie inne niż ja...
 
Laura miała coś z wątrobą , lekarz powiedział ze to powikłanie po szczepieniu... miała troche problemów zdrowotnych ... A jesli o Marice pisze , to własnie jej zasługa bo to ona zwróciła się do Fifki o portret! Mały Maksio jest z Mariki stron !

Ja tez podziwiam wszystkie mamy i dzieciątka za żłobki... szczerze!

Siva zmyliłaś mnie tym profilowym :) patrze na oknie a tam imie i nazwiko znajome, tylko zdjecie sie nie zgadza:))))
 
reklama
Niemożliwe że tu tyle postów;)


Kamag fajnie, że się odezwałaś:) Super, że mała tak dobrze się zaaklimatyzowała - u nas niby nie ma tragedii, panie są fajne, grupa mała bo kilkanaście dzieci ale Julka ewidentnie przeżywa to że mama ją zostawia bo dziś np. jakaś kobieta w sklepie ją zagadywała i jak wyciągnęła rękę żeby pogłaskać to ta od razu płacz, bo pewnie myślała że pani chce ją zabrać. Oj oby się przyzwyczaiła bo mimo wszystko aż ciężko się na to patrzy...


Milusia, Blanka też mi się wydaje, że starsze rodzeństwo ma bardzo duże znaczenie w rozwoju malucha, mimo że Julka bez rodzeństwa;)


Dona w pracy niby ok, chociaż prawdę mówiąc przesiedziałam cały dzień bo muszę czekać na nadanie uprawnień do korzystania z mnóstwa aplikacji więc póki co robię tylko dobre (mam nadzieję) wrażenie;) A z medycyną pracy mój kierownik wprowadził mnie w błąd, bo nie miałam całego dnia na badania - i tym sposobem musiałam wybrać pierwszy dzień nowego urlopu, bo nie chciałam zaczynać od kłótni... No trudno, następnym razem tego błędu nie popełnię;)


Kasia super, że mąż się spełnia:) Oby wszyscy byli zadowoleni to będzie dobrze;)


Nisiao to Kinia też dużo mówi;)


Tina święte słowa z tym pakowaniem na wyjazdy, mam to samo;)


Milusia opisz też jak po tym kinie, bo film fajnie promują, mimo że to nie mój gatunek muzyki;) Z tą Idą tak myślałam, że film będzie dziwny;)


Akuku piękny tort! Mam nadzieję, że ból szybko odpuści:)


A u nas taki katar, że już nie wiem jak jej pomóc - ściągam gile odkurzaczem, a za 10 minut to samo i to pełna rurka od aspiratora, a nie jak kilka dni temu trochę wody... Podaję małej nasivin, psikam wodą ale efektów póki co nie widać...
 
Ostatnia edycja:
Do góry