reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Akuku prosze link do grupy okno na swiat https://www.facebook.com/groups/751779464893432/

Jest tam wiele ciekawostek medycznych, linków, namiary do klinik itd teraz na temat szczepien o ile się nie myle drugi post i na zdjeciu dzieciatko z odrą...

Poczytaj sobie:)

Tort piekne cudo i super ze wszystko się udało jak należy! Najlepszego dla Viciego :))))

Fifka dała przykładowe portrety jakie rysowała... osoba która wygra licytacje wyle jej zdjecie z ktorego Fifka będzie rysować :)

https://www.facebook.com/events/1410193129275730
Na tym bazarku jest Fifki praca :)

Wiecie tak sobie myslę,ile ludzi zmieniła choroba Antosia i jego walka o życie :( powtało tyle grup które pomagają maluchom, robią coś dobrego, nie ą obojętne na krzywdę dzieci...Wszystko za sprawą małego chłopca ...

Ja ksiazeczkę napisaną dla Antosia ,mam na honorowym miejscu w domu i często do niej wracam
 
wow faktycznie Fifka wymiata,ma już 150zł-super:-) oby jak najwięcej :-) brawo!


Oglądam właśnie"Idę"<taka mała przerwa na bb> wracam ponownie do seansu:rofl2: papa
 
Blanka Viki mial urodzinki co prawda 5 lutego ale dopiero dzis wyprawialismy :)
Dziekuje

Ciesze sie ze tort sie podoba a do stronek zajrze i zapisze sobie bo dzis niestety nmoj mozg juz nie przyswaja ;/
 
Milusia słyszałam źr film beznadziejny, daj znać jakie Twoje odczucia
Akuku piękny tort!! Chciałabym takie robić!!! Teraz odpoczywaj kochana
Co do Szczepień każda chce jak najlepiej dla swojego dziecka wiadomo, jedne mamy będą za Szczepieniami inne nie, nie ma co się o to spierać, bo tylko prawadzi to do niepotrzebnych konfliktów... Ivtak jak Milusia mówi nikt tu nie podnosi alarmu tylko pojawiła się taka o informacja w prasie wiec nic dziewnego ze temat jest tu poruszany
 
Tina-właśnie skończyłam oglądać i mam tak mieszane uczucia że szok...
Chyba pierwszy raz sama nie wiem czy mi się podobało czy nie....Na pewno bardzo podobała mi się rola Idy,dla mnie to ona powinna dostać Oskara za tę rolę (Agata Trzebuchwska):tak:Nie jest aktorką-ale dziewczyna ma "to coś":-)Ogólnie to nie mój ulubiony gatunek,ale tyle szumu o tym filmie, że musiałam obejrzeć:-p
 
Tina hehe chyba tak będzie najlepiej;-) momentami na pewno jest trochę drętwy,ale z drugiej strony cała fabułą trochę wciąga i intryguje,na prawdę nie umiem ocenić tego filmu....:oo: z jednej strony nudny ale z drugiej ma coś w sobie....Wczoraj obejrzałam Mój rower-ten umiem ocenić podobał mi się:-D przed wczoraj Bogowie-wszyscy chwalą a dla mnie taki sobie ...Czułam niedosyt:-D
 
reklama
Tina zgadzam się z Tobą :) temat szczepein w tych czasach to temat kontrowersyjny ! podyskutować można tak samo jak kazda z nas moze miec nieco inne zdanie w tej sprawie :)

Vinga, ja miałam sporą pauzę na forum i nie wszystko czytałam... Natanielowi czy Gabrysiowi "odbilo" się po szczepieniach?

Vinga, Fifka zgodziła się narysowac portret a pieniazki za prace zasilą konto małego Maksika z neuroblastomą :(
 
Do góry