reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

To z tych które wymieniłaś mi się najbardziej podoba Olivier i Lila :) Zresztą Filip miał byc Olivierem,ale Natan postawił na swoim :

Akuku haha no po trzech chłopcach to jak Ty pannicę weżmiesz w obroty ja już widzę te spinki opaski itd:-)

Ja dojrzałam do tego,że córki nie będę mieć :) mam łobuzów i przy dwójce zostanę !

Nie mam zdjęcia Filipka z tamtego okresu... Wiec Ci nie pokaże:no:

Filip zapadł w sen zimowy, śpi od 16/

Ja się zastanawiam co u reszty dziewczyn , które wcale nie zaglądają ...

Siva Nie przeceniam , ale jak widzę jak Ty sobie a to biegasz a to czytasz to sobie myslę czy Twoja doba ma tyle godzin co moja ?:)
 
reklama
Blanka yy ja mialam po Vikim zastopowac ;:) i jiz nawet sie z tym pogodzilam... ale pozniej instynkt sie odezwal a ze ja bylam niezaspokojona to jest Emis... a ze Emis a nie Amelia to postanowilismy sie postarac raz jeszcze czy to bedzie chlopiec czy dziewczynka. Tak wiec nigdy nie mow nigdy ;p ;)

Opowiem wam jutro jak nie zapomne co dzis sie dowiedzialam w peacy.. ja to atrakcja jestem... haha
 
Ech ręce mi opadły, upisałam się na telefonie baaardzo, przyszedł ten mój mały tajfunek i jednym paluszkiem wszystko skasował;) Więc siadam do kompa, tu jej łapki nie sięgną, no chyba że wyłączy zasilacz i prądu braknie bo to akurat lubi robić;)


Tina dużo jest takich postów bez odpowiedzi i zgadzam się, że to przykre. Każda albo prawie każda się z tym spotkała, ale wydaje mi się że to nie z jakiejś niechęci czy coś tylko bardziej braku czasu, przegapienia albo sklerozy ;-) Przynajmniej ja do takich osób się zaliczam, plus pisanie z telefonu gdzie zawsze mam podgląd góra na kilka wcześniejszych postów a reszty nie widzę więc i nie pamiętam...



Blanka to oby ten katarek trwał krócej niż 7 dni:)



Akuku no właśnie myślałam by tak zrobić, dziś nie miałam czasu bo odbierałam potem m od lekarza ale w poniedziałek spróbuję, teraz ma 3 dni wolnego więc zobaczymy jak będzie potem:)
I też życzę tych warkoczyków i sukienek, chyba każda z dziewczyn jest ciekawa kto to u Ciebie w brzuszku mieszka;) Mi się podoba Zuzia i drugiej córci bym tak dała, ale jeśli nas brat m wyprzedzi to nie będzie okazji, bo już zapowiedział że tak córkę nazwie (trochę na złość bo wiedzą że to nasz typ, ale szkoda się rozpisywać). Nad chłopcem się nie masz co zastanawiać, bo musi być córa;) Ja też nie byłam przekonana do Julki, ale teraz sobie nie wyobrażam dla niej innego imienia:)
A w pracy jako matka Polka pewnie jesteś głównym tematem do ploteczek, nic tylko się śmiać z takiej popularności;) Muszę poczytać o tym nubie bo nawet nie wiem co to jest;)


Z nocnikiem też się nam nie spieszy, zobaczymy jak to wyjdzie:)


Ciekawa jestem co u Moniki - dość długo pisała że jej Zosia jest bezzębna, ciekawe jak teraz:) Julka w 9-tym m-cu miała 2 ząbki, a potem znowu dłuuugo nic i dopiero ostatnio 4 górne na raz - bo po co się rozdrabniać;-)
 
Ostatnia edycja:
Jaguś to ja się zaliczan do tych co ty :) czas skleroza, telefon i te sprawy :tak:

A Julka to bardzo ładne imie :) Mała Julcia duza Jula :) Bo ja mam z tym problem,że nie każde imie które podoba mi się do dziecka to nie podoba mi sie u dorosłego... Tak jak dla chłopca podobało mi sie Franio ale miałam obiekcje na dorosłego Franciszka /

Akuku raczej już zdania nie zmienię :) Wiadomo ,że często mi się zdarza oglądać zdjecia malusiego Filipa czy Natasia z takim utęsknieniem ale nieeee ! odchowam to moje towarzystwo i chciałabym sobie też "pożyć " na luzie :)

Pisz nam jutro co tam w pracy wymyślili :)
 
hej dziewczyny

problem postow na ktore nie uzyskalismy odpoweidzi dopadl na pewno kazdej z nas, pamietam ze tez kiedys na jakis nurtujacy mnie temat nikt nie odpowiadal i tez mnie to wkurzylo i kilka dni nie wchodzilam na forum ale pozniej pomyslalam ze pewno ja tez nie odpisuje na kazdego posta bo przeciez cos mi tam umknie, o czyms zapomne i nie ma sie co wkurzac, tylko po prostu napisac jeszcze raz

Blanka jak tam katarek malego

Jaguś u nas tez juz tak dlugo żadnego nowego ząbka nie widac, nadal mamy 6 i nie wiem czy nie maja w planach wyjsc czy co?

Akuku i co tam w tej pracy sie dzieje. i tez sie zastanawialam czy ty cos teraz pieczesz czy odpuscilas

aha dzisiaj ide z oliwka do dentysty, ma dzurke w ząbku, wybralam denstyse dzieciecego, kupe kasy zaplace za to leczenie ale czego sie nie robi dla dziecka. oliwka jeszcze nie wiem o co chodzi z tym dentysta i jedyne nad czym sie teraz zastanawia to jaki kolor plomby wybrac. ciekawe czy do tej plomby wogole dojdzie.

a ja mam inny problem od wczoraj drga mi powieka dolna w lewym oku, prawei caly czas, wkurza mnie to i stresuje. nie iwem czy to ze zmeczenia oczu, dzis nawet magnez lyknelam. mam nadzieje ze to nic p;owaznego
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja!
Lenka właśnie przysypia przy cycusiu, więc mam chwilę. Pogoda u nas dziś śliczna - świeci słońce, więc po drzemce spacerek. Lenka jak tylko słyszy, że idziemy da da, to pędem do pokoju po buciki ;)
Dona, my też zatrzymałysmy się na 8 ząbkach i na razie cisza.
Co do dentysty dziecięcego to ja mam złe doświadczenia - super było bez bólu, kolorowe plomby, tyle że wydałam kupę kasy na dwa zęby a i tak po pół roku plomby wypadły, a reklamacji stomatolog nie uwzględniła (choć mieli na stronie www napisane, że dają gwarancje na wypełnienia), bo z mleczakami tak jest... no i zmieniłam dentystę na takiego na nfz i na razie odpukać nic co robiła nie wyrusza się.
Co do drgajacej powieki, to ja mam tak czasem z prawą, ale nie łącze tego na razie z niczym i nie przejmuję się tym ;)
Akuku, jestem ciekawa, co też mądrego w pracy wymyślili ;)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry:)

Dona powodzenia u dentysty! U nas ta która przyjmuje prywatnie dzieci jest beznadziejna zero podejscia, mało delikatna . Nataniel po dwoch wizytach błagał bym go wiecej do niej nie prowadziła:no: I bratowa poleciła mi super babkę na nfz . Złota kobieta mówie Wam az nie do uwierzenia ze na kase chorych a taka miła i z podejsciem do dzieci:) Zawsze pytała Nataniela czym sie interesuje i żeby przyniósł jej ta zabawkę na kolejną wizytę to mały doczekać sie tych wizyt nie mógł . Znosił jej spdermany, angry birds itd:)

My tez mamy 8 ząbków i cisza, nic nie zapowiada sie póki co na kolejne :)

Noc miałam tragiczną :no: Mały zasnął ok 23 , ja po 1 się połozyłam i po pół godziny mały wstał z płaczem... Nosek oczysciłam , wodę morską psiknęłam ale dalej marudził ,bo mu się rączek chciało...i tak o to tym sposobem zasnął ok 4tej :szok::szok: I ja też padłam jak mucha. oczywiście teraz odsypia :)

U nas też słonecznie ale bardzo wietrznie... Filpowi leci z nosa ze hej! Oczka łzawią :( Byle tylko gorzej nie było/

Dona mi też z okiem często takie cuda się dzieją , Współczuję bo wiem jak to drażni.

Miłego dnia :)
 
Hej:)

My dzis na mamy urodzinach sie bawimy:) u nas juz na noc dajemy butle +moje piersi, bo wtedy Arek lepiej spi. Czesto chyba z glodu sie budzil,bo mu sie dlugo ciagnac z piersi nie chcialo:) a teraz jedna pobudke mamy :)
Teraz Arek ogolnie duuuuzo je. W szoku az jestem,ze to pomiesci...

Dona- jedz na te powieke magnez bo to napewno od niedoboru tak drga. Tylko trzeba troszke go zjesc, zeby nie wracalo. Tez to nie raz przerabialam. Jak tam u dentysty bylo?

Blanka- wspolczuje nocy... Oby katar szybko minal :)
 
Ostatnia edycja:
dzięki dziewczyny za rady dotyczące drgania powieki, wlasnie dzisiaj zjadlam juz magnez bo doczytalam na necie ze to moze wynikac z niedoboru, tylko dziwne skad ten niedobor jak kawy nie piję, coli nie piję, fajki pale ale malo, alkoholu tez w malych ilosciach. no ale zobaczymy, polykam torche i mam nadzieje ze przejdzie. ale od wczoraj drga co chwile.

u dentysty spoko, niestety dziurka okazala sie wieksza niz wydawalo sie na początku a mala nie byla zachwycona wizyta i niepewnie otwierala buzie, wiec dentystka obawiajac sie ja zrazic do wizyty u dentysty lekko wyczyscila tylko tym wiertłem takim cienkim, nie brala juz tego grubszego tylko dala jej lekarstwo jak pwoiedziala zeby wysuszyc ząbka i za 2 miesiace mamy sie pojawic do ogladniecia ząbka i umieszczenia plomby. ale lekarka bardzo mila i z podejsciem do dzieci.

Siva gdybym miala starsze dziecko to tez poszlabym do normalnego dentysty na NFZ ale ona ma dopiero 4 lata i boje sie ze jak sie przerazi denstysty teraz to trudno bedzei ja namowic na wizyty pozniej.

Blanka biedny twoj maly, no i ty rónież takie nieprzespane noce sa koszmarem. jestem na świezo w tym temacie bo niedawno 2 noce z rzedu wcale nie spalam bo antek tak mocno stale kaszlał

Kasia ja tak samo mialam ze starsza corka ze w nocy zaczelam dokarmiac butelka bo wlasnie stale sie budzila bo byla glodna, bo z piersi juz tak nie lecialo a ona sie meczyla i zasypiala by po godzinie znowu sie obudzic. tylko ze u mnie bardzo szybko przeszlo to na karmienie tylko butelką, no ale wowczas miala juz prawie 1,5 roku. teraz Antek z dnia na dzien musial naczyc sie pic z butelki ale bardzo ładnie i po 2 dniach sie przestawić i nie bylo problemów ale widzialam ze jakby w piersiach bylo mleko to chetnie wrocilby po miesiacu do piersi

a tak wogole to mam dzisiaj fatalny dzien, pokłócilam sie przez telefon z mama, i mąż wyprowadzil mnie z rownowagi, a prawda jest taka ze jestem przemeczona stalym przebywanie w domu i opieka nad dziecmi. kocham je bardzo, najbardziej ale potrzebuje tez chwili dla siebie, a od niepamietnych czasow nigdzie nie bylam i nic dla siebie nie zrobilam, bo nie mam z kim zostawic dzieci, mąż to ma głęboko w d.... sory ale nawet nie mam na dobra sprawę z kim na ten temat pogadac. zlapalam niezlego dola
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej, dziewczyny ja tez czasem tylko przeczytam chce odpisac a tu nagle cos wypadnie i juz zapomne co mialam napisac, a tez czasami sie zdarza ,ze tydzien mnie nie ma na forum, bo jednak 8h w pracy , pozniej dom i dzieci..ech...

Ale mam zamiar tez treningi dorzucic od marca , juz z kolezankami z pracy sie umowiłysmy , ze na aerobik bedziemy chodzic:)Takze jeszcze mniej czasu bede miec.

Akuku mi Natalia sie podoba , chlopiecych nie obstawiam, bo nie ma potzeby ;-)

my z moim T dzisiaj chcemy dzieciaki polozyc spac i jakis dobry film obejrzec.

Blanka my jeszcze chyba sprobujemy na core ale dopiero za jakis czas, bo ja sama z facetami...., chce miec kobitke w domu.:-)

Milego wieczoru !!!
 
Do góry