reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Znowu was nke doczytalam tylko same pochwaly zebralam bo ide obiadek wstawic... ;) milego dnia..
Dzis pracowalam od 6 wiec wczesniej w domku jestem.
 
reklama
Dzięki Akuku, Tylko nie wiem czy to nie będzie problem. Moja Olka to fanka kucyków My little Pomy i albo tort w kształcie kucyka albo z figurkami kucyków. To niesamowite ale Olka ma taką wiedzę w tym temacie, że jak na czterolatkę to szczena spada. Najlepiej jak pielęgniarki w przychodni albo panie w sklepie uświadamia o co chodzoi z tymi kucykami.
 
Hej kochane.


U nas już wszyscy zdrowi, ale u Adriana znowu wrócił refluks... nie śpimy już kilka nocy bo mleko podchodzi mu do buzi i aż biedny się krztusi i kaszle... :-( Mam już serdecznie dość... i chyba skończy się to tak że odstawie go od piersi bo moje mleko ewidentnie mu szkodzi... aj szkoda gadać :-(

Widzę że temat kombinezonów... Ja mam bez stópek - znaczy ja w ogóle mam dwu częściowy zestaw. Adrian w lutym będzie miał sporo ponad roczek więc myślę że będzie już na pewno chodzić po podwórku. Konrad był zestycznia a pod koniec zimy już bardzo swobodnie chodził w traperach :-)


Widziałam Tort Akuku (naprawdę super!) i to ze pojawiło się kilka naszych zgub :-) Witajcie dziewczyny :****


Spadam robić obiad... czuję się mega spompowana...
 
My już po spacerze - słonko pięknie świeci, ale zimno brrr
W domu pachnie drożdżowka, którą właśnie wyjęłam z piekarnika :) Uwielbiam takie klimaty ;)
A jak Lena zdecyduje się na drzemkę, to obiecałam sobie, że dokończę czytać książkę.

Ps Przeczytałam do końca pierwszą książkę od ponad roku! ;) Ale fajnie! Jutro zabieram się za kolejną ;)
 
Ostatnia edycja:
Jak zimno!!!
Przyszedł śpiwór ten w szare sowki. Sliczny. Jest też mufka. Laura ewidentnie zimy nie lubi, wszelkie ubrania ją denerwują
FIFKA zapisz się do gastrologa. To nie twoje mleko szkodzi. Mój starszy miał refluks, nie ulewala a przecież na sztucznym był. Jest już duży a co jakiś czas przyjmuje serię Bioprazolu a przecież mleka już nie pije.
U mojej siostry dwójka dzieci na Nutramigenie a mają ogromny refluks. Mała do roczku przyjęła 9 antybiotyków. Dziś byli prywatnie u dr Kowalczuka bo mimo kilku leków wciąż zapalenie gardła. Może Adrian tak reaguje na wszelką chemię a antybiotyk taki był. Podawaj długo probiotyki żeby mu uszczelnic jelita i sama trzeba pij to wtedy alergeny nie będą tak do twojej krwi przechodzić. A mleko wytwarza się z krwi. Ją KP traktuje jako lekarstwo na wszystko. A byłaś u lekarza z tym refluksem?
 
Elama straszne :(((( Wywłoka jedna z tej "kobiety" . przecież to bestialski mord na niewinnym dziecku:(

Fifka współczuję nocy zarwanych. I tych wymiotów Adrianka :no:

Siva a Tobie zazdraszczam spaceru... \tez bym wyszła z domu:wściekła/y:

Filip śpi juz ja mam czas dla siebie po całym dniu porzadków, kucharzenia , niańczenia :) oczywiscie sama :)bo M wroci jutro;-)
 
Heloł
Kurka, jaka zima się zrobiła! Aż mi się wierzyć nie chce, że jutro ma być u nas powyżej 10 stopni - teraz jest 0,5 na plusie.
My już po zajęciach na Uniwersytecie Dziecięcym - Julka zadowolona i ciekawa kolejnych wykładów ;) Obiadek właśnie naszykowałam, Lenka śpi, więc uciekam czytać książkę ;)
Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Aaaaaaaaaa!!!! Ja pierdziu, jak ja nienawidzą robot manualnych. ...jakichkolwiek....a musze robic drzewka genealogiczne...dwa!!! Szlag mnie trafi i zaraz kogoś zaciukam! Kajtek pisze literkami takimi,ze z lupa ciężko odczytac,ja rysuje-a to wiadomo prestizu pracy nie doda,Laura lazi po pracy i ja gniecie,rwie lub je,aaaaaaaaaaaa!!!!!
 
reklama
Witam lasencje ;-)

Inomama i jak? Dałaś radę? Co do jedzenia i mientolenia książek gazet to Filip porwał ostatnio katechizm Nataniela :no: trzeba było drugi zamawiać!

U nas dzis babcie i chrzestni Nataniela byli na kawusi /
Filip na " śliwe" na czole , bo mu się rączki i nóżki rozjechały na panelach:( było płaczu a ja zła sama na siebie ,że nie dopilnowałam . a podłoga świeżo umyta była to śliska ... Biedactwo moje za piłką tak dyrdało;
Teraz tez jeszcze nie śpi:szok: czekam aż go zmorzy ale mysle ze mnie zmorzy najpierw:) Dziś w nocy bardzo żle spał :no: zęby czy co????

A co tak ucichły dziewczyny m gdzie Vinga?
 
Do góry