reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

WItam się.
Wczoraj okropny zabiegany dzień. Z newsów - Laura polubiła moją mamę, już przy niej się nie drze wniebogłosy. Ukochała też zwykłą zawieszaną hustawkę.Już i u mnie taka wisi w futrynie. Noc też lżejsza, pobudki co kilka godzin - nie minut!!!
A i wskoczyłam do fryzjea, mam grzywkę :)
Ja w końcu wczraj antybiotyk wykupiłam, ale wciąż czaję się, aby go wziąć :)
U starszego wczoraj 2 zęby wypadły, górna jedynka i dwójka. W sumie stracił juz 5. U LAury 2 dolne są a reszty nie widać.
AKUKU nie przejmuj się koleżanką. Nie wie jak wspaniale mieć dziecko i się tego nie dowie, póki sama go mieć nie będzie
INOMAMA kocham Twoje posty
FIFKA mozna karmic z tym antybiotykiem, tzreba tylko dawać probiotyk dziecku, ale ja Laurce daje cały czas
IKASIA sto lat cie nie było. Ja bym kupiła taki większy z odpinanymi bucikami. Tak aby na cały sezon zimowy był. JA mam 4 i każdy na rozm 74cm. Jeden w granacie dla siostry dałam, bo ma synka 3 msc, ale skubany zaraz Laurę przerośnie
DONA dobrze mówią, ze czym młodzsze dziecko tym lepiej przechodzi ospę
ELAMA Laura póki co to kłóci się z chomikiem :)
PAPAGU moze kiedyś bym nie pozwalała na to, a teraz uważam tak jak ty, niech poznaje świat :) wiec i wnętrze szuflady. ALe już taka z garnkami itp to nie daję, ale ze stanikami czy skarpetami jak najbardziej
AKUKU zaj**** tort!!
NISIAO LAura w 74 kombinezonie śmiga :) DUża dziewczyna z Twojej Kini
GRUDNIÓWECZKA jej wspołczuje, u mnie dzieciaki na szczęscie oddzielnie chorowały, bo bym sfiksowała :)
 
reklama
Akuku fajny tort, masz talent :) Super! Tylko odpoczywaj czasem :)

Siva najlepszego dla córci na te 9 miesiecy :p

Nam zostało jeszcze dwa dni podawać antybiotyk, Mały kaszle nadal , boje się ze trzeba będzie przedłużać .

Inomama a na YT masz konto?
 
Inomama, ja zawsze wrzucam na picasse, potem ustawiam dostepnosc dla osob majacych link i wystarczy:) YT kazdy moze zobaczyc, picasso bardziej prywatne

I dolaczam do prosb, chcemy film :)
 
reklama
Inomama ja wrzucam na you tube i tez zaznaczam ze koga ogladcac tylko osoby ktore maja link.

Ojj dziewczyny dziekuje za te mile komentarze ;);) roslam do nieba normalnie ;);)

Grodnioweczka nie wiem jak to jest z wysylka tortow ale sie dowiem bo w koncu rodzina w polsce i zawsze to inny prezent by byl ;);) wiem ze jakos wysylaja torty ale moze one sa robione z kremem maslanym ?nie wiem poszukam.
Ale jak nie tort to zawsze cigurki moge slapc..

Fifka zadawalam pytanie na grupie o zrobienie tortu dla was ale zadnej odpowiedzi nie dostalam... nie wiem..ale wpusz w google swoje miasto i torty to na pewno kogos znajdziesz..jakby co to daj znac co z tymi figurkami ;)
 
Do góry