reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

SIva, wspolczuje nocki :) ale fryzjer super sprawa, ja przed powrotem do pracy zrobilam radykalne ciecie+ombre :) Humor poprawiony na dlugo :)

Olich, bo szybkosc z jaka nasze malychy rosna moze przerazac :) ale tez tak bardzo cieszy, prawda? a jaka w koncu zmywarke kupilas? 60cm? bo jakos mi umklo
Ja moja tez uwielbiam.
Myjesz dzieciece naczynka w zmywarce? bo jak umuje, to czuje potrzebe je potem przeplukac we wrzatku, jednak te tabletki maja duzo chemi i boje sie, ze nie wyplukuje dokladnie

Kaczuszka, daj sobie i maluszkowi chwile, nic na sile. Nocki sie unormuja, wtedy zaczniesz na spokojnie ;) a moze sprobuj tabate> tylko 4 minutki a tyle radosci :) Pisalam o moich przygodach z tabata (3 dniowych narazie) na watku powroty do formy

tamtusia, super, ze powrot do pracy udany :) witaj w klubie mam pracujacych na 2 etatach ;) (dom+praca) ja tez uwielbiam te mmsy z domy dostawac

Monika, malutka jest przesliczna :)

Akuku, powodzenia w testowaniu :) taka pozytywna dziewczyna jak ty napewno sie doczeka ;) ale i tak podziwam cie niesamowicie, trojka rozrabiakow w domu, cwiczenia, pieczenie, jeszcze dom wzorowo ogarniasz i masz sily ciaze planowac :) Tytan, nie kobieta.
Choc kazda kobieta ma sile tytana, zaczynam w to wierzyc, a ilosc dzieci pomnaza te sily ;)

Cleo, z tym wozkiem niewesolo :/ w naszym, jane odpadlo kolko na wertepach, myslslam, ze serwis bedzie potrzebny i zakupilam graco evo spacerowke, bo i tak planowalismy miec 2 wozki. Ale maz koleczko wlozyl i smiga dalej ;) ale zadko go uzywam, po miescie lepsze graco.

Dzieki dziewczyny za pociesznie z tym wkrecaniem zarowek :) U Leosia to wlasnie jest takie wkrecanie, ale u tej dziewczynki troszke inaczej.
Np mala lezy na pleckach, raczki i nozki ma wyprostowane i napiete, rusza raczkami w nadgarstach i jednoczesnie prostuje mocno nogi a stopy jej uciekaja w lewo. Mnie to wygladalo niewinnie, takie przeciaganie, ale pediatra dal skierowanie do neurologa.
Kolezanka boi sie zespolu retta :/ wedlug mnie na wyrost, ale rozumiem ja, ja tez zawsze mysle o najgorszym i mam nadzieje, na najlepsze
 
reklama
Olich zmywarka to czlonek rodziny normalnie :) hihi
Wspolczuje upadku z lozka ;(

Siva ojj wiem co to wspolne spanie. Do nas czame w nocy Victor przyjdzie... to na wtedy spie jak sledz.



Jezu dziewczyny alez mnie dzis ku.wica (sorry) strzela ;(
Zamiwilam jakis cza stemu bielty
I teraz problem mam bo najpierw zamiawialam bilet z glasgow do gdanska z wizzair doscontem (oplata jednorazowa na znizki na kazdy lot) i zaznaczylam opcje platnosc przelewem. Po czym zamowilam bilet z gdanska do londynu i tez zaznaczylam znizke bo przeciez o to mi chodzilo i oplacilam karta zeby odrazu znizka zeszla...i wtedy wyslalam przelew o ta kwote mniejszy...
Biletu mi nie potwierdzili (tego pierwszego). Zadzwonilam do wizzair i kobietka powiedziala ze skoro mam oplacony wizzair dicount club tego samego dnia to nie ma problemu zaznaczy to w rezerwacji i w ciagu 5 dni roboczych dostane potwierdzenie rezerwacji..nie dostalam...wczoraj dzwonie i inna kobieta mowi mi ze musze zaplacic drugi raz za tek club bo ja zaznaczajac dwa razy popelnilam blad... i tyle... dzisiaj dzwonie i jesze inna kobita mowi ze naeet jak zaplacr to rezerwacji nie przywroca bo ja juz mam club oplacony i moga mi wyslac kase i mam wobie nowy bilet zamawiac !
Powiedzialam im ze nazywaja sie tania linia lotnicza a wcale nie sia tani bo czychaja na pomylke klienta ! Widza ze mam bilet powrotny i stawiaja mnie pod sciana ze musze wiecej zaplacic...nie szanuja klienta i maja wszystko w dupie... ile to zaznaczyc w systemie ze club zostal oplacony tego samego dnia przez pomylke i tyle...to nie sepi 140 zl ktore dla nich jest niczym...bo w koncu oplacilam wszystko co powinnam tylko w zlej kolejnosci !
Az plakac mi sie chce bo tyle kasy poszlo na bilety i jeszcze wiecej ma pojsc ;(
 
Akuku przykro mi :( a nie możesz reklamacji złożyć albo błąd systemu czy coś? Dlaczego masz dwa razy za to samo płacić?
chciałabym więcej pomóc ale nigdy samolotem nie leciałam więc brak doświadczenia.

Byłam dziś z Wojtusiem na ostatniej rehabilitacji. Mam tylko zadzwonić jak zacznie raczkować a później przyjść na ocenę chodu jak Wojtuś już dwa miesiące będzie chodził.
Jak już mam autko to zawiozłam wózek do wulkanizatora. Za 2 godziny do odbioru. Zobaczymy czy dadzą radę? :)
Mirka ja też będę musiała pomyśleć o innej spacerówce, bo moje dziecko jest takie długie że za jakiś czas po prostu się nie zmieści:) no i przy pakowaniu na wakacje teraz spacerówka i kółka osobno dużo miejsca nam zajęły
 
Akuku- ja nigdy nie spotkałam się z takim problemem, a latam często i to tymi liniami. Wcale nie uważam, że są złe. Po prostu na lot mnie osobiście nie stać. Ja domagalabym się zwrotu kasy, jak się nie da telefonicznie to w biurze. ,no kurde tak być nie może! Masz przecież potwierdzenie ze placilas, więc nie zmyslasz na boga !
 
Dziewczyny ini sie doczepili tego ze bilet z glasgow do Gdanska zostal zarezerwowany kilka minut wczesniej nie ten z gdanska do londynu w ktorym to oplacilam wizzair discount club ! I ze te kilka minut wczesniej mnie jeszcze discount club nie obowiazywal... na to ja mowie ze doplace te 8 f czyli 35 zl roznicy zeby nie miec liczonej znizki .. ale niee oni juz mi nie przywroca rezerwacji...musze zamowic nowy -drozszy bilet... wiecej niz jakbym zapalcila za ten discount.

Inomama ja z nimi mialam juz kilkukrotnie problemy... raz taki ze nie wylecialam...
A naeet wam opowiem... lecialam do polski i mialam torbe podreczna plus torebke jeszcze wtedy mozna bylo..co z tego z moja torebka byla jak podreczny haha ;) ale normalnie dolecialam bo przeciez mozna...w trakcie mojego pobytu w pl wyslali mi na maila ze zmiana jest i nie mozna miec torebek tylko jeden baflgaz podreczny..a gdzie ja w pl mialam sie interesowac poczta... poszlam na lotnisko odprawe ..nikt mi nic nie powiedzial..dopiero przy wejsciu do samolotu malpa jedna ze moge miec jeden podreczny .a ja na to jak to ? A ona ze zostala wyslana informacja droga mailowa... ja ze bylam na wakacjach i nie mialam internetu nawet... ich to nie interesuje ;/
Mam sie przepakowac ja w 7 mieisacu z Vikim ..alex z m w domu ktory specjalnie urlop wzial... ale jak... cale zarcie moglam wyzucic (bo mialam jakies miecho takie duperele..ale mialam tez rozne dokumenty i wszystko pomieszane miedzy dwie torby a baba mi daje 2 minuty..gdzie ja z brzuchem juz sie ledow kolyslalam..
Mowie jej ze mam 1.5 roczne dziecko w domu ktore za mna teskni... ona mi nawet nie pozwolila tego nadac na bagaz bo juz "za pozno"..
Piwiedziala "pani juz nie poleci"
Lot nastepny po 4 dniach..kasy poszlo... po czym tyle kobiet mialo torebki ze mnie szlag trafial...
Aa dodam jeszcze ze Alex mial leciec ze mna ale nie moglam znalesc paszportu szukalam ja m i tesciowie po czym wylecialam sama z tesciami i wlasnie m zostal z Alexem...a ja specjalnie lecialam zeby na bilet Alexa przywiesc wozek blizniaczy (obydwoje w nim jezdzili)ktory kupilam w pl przy okazji zrobic usg... w uk sie pytalam czy bede mogla przewiesc wozek skoro bilet kupilam dla dziecka a dziecko nie leci..powiedzieli ze tak bo bilet mam...
A w pl jak przyszlam z wozkiem to powiedzieli ze nie moge bo dziecka nie mam.. a to ze bilet oplacon..trudno moja strata ;(
Tak wiec wtedy tyle nerwow mnie to kosztowalo i kasy ze pewnie dobstajow bym poleciala :(..
Wozek musialam wysylac a ze niestandardowy wymiar paczki to ponad 500 zl za przesylke...
Malo tego samolot nie mogl wyladowac bo taki wiatr byl ze kolowalismy i trzy razy podchodzil do ladowania... ja juz sobie mowilam ze to jakis znak ze Alex mial nie leciec ze mna... ze tym pierwszym samolotem nie lecialam ;( dziewczyny ja sie tak balam ze sie rozbijemy ze masakra...

Teraz za kazdym razem przed wylotem mam sny ze sie rozbija samolot ;(
Ale jak mam sie inaczej dostac do pl...
Tu lata tylko wizzair i ryanair..
Chyba ze easygetem przez berlin..a ja z gdanska ..

A kiedys wracalam z Vikim z pl do uk w dniu kiedy rozbil sie samolot prezydencki..nasrane w gaciach mialam ..i wtedy tez Alex zostal z m a ja sama z Vikim bylam...

Teraz lece sama z Emilkiem na 4 dni... i powrot dwoma samolotami... ja zdechne..

Inomama a powiedz mi czy torbe do wozka mozna miec w samolocie czy tylko moj podreczny?
Bo ja na 4 dni i bafmgazu nie biore..a tak mysle te *******y dla emila..ahh
Chyba jednak zamowie bagaz bo jeszcze nie wylece..
 
Akuku kurcze ale bym się wściekła...
Cleo super tylko tak dalej
olich współczuję...
siva ja fryzjera mam na piątek i już się doczekać nie mogę

dzisiaj rano zaliczyliśmy wyjęcie szwów i pobranie krwi średniaka...
Adaś jest mega męczący -pewnie przez ząb dzisiaj wreszcie przebił lewa dolna jedynka - jadę kupić sukienkę :-D
no i mały łotr upatrzył sobie schody i już nauczył się wdrapywać do góry... masakra już nie wiem jak go mam pilnować i jednocześnie coś zrobić, plus jeszcze 2 synali... masakra .... a w sobotę zaprosiłam gości a tu nawet po wakacjach nie jest wszystko poprane i posuszone... kurcze chyba potrzebuję klonów do pomocy...
 
Witam
Melduje się. Jesteśmy, żyjemy. Laura ma jakiś mega skok rozwojowy. Mega marudna, nie śpiąca w nocy nijak oprócz z cycem w buzi. Mąż jest od ponad 2 tyg, jest na urlopie. Nie pojechaliśmy na żaden wyjazd, z powodu zachowania Laury. Była okropna, wciąż tylko płakała, wywijała się itp.
Wybiła się dolna jedynka, od 2 tyg na powrót taty zaczęła raczkować do tyłu i teraz jest o wiele gorzej, zresztą same wiecie. Zasypianie trwa ze 2 godziny, bo raptem hop na brzuch i taki krecik z przymrużonymi oczkami raczkuje do tyłu. Wczoraj zastosowałam chwyt unieruchomienia i udało się szybciej uspać. W nocy milion pobudek. Chyba robi sobie ze mnie smoczek, a na ten gumowy reaguje płaczem.
Zapisałam się do grupy High Need Baby, normalnie pod każdym wpisem mamy mogę się podpisać. Laura po prostu jest wymagająca na 200% i muszę do tego przywyknąć. Nie lubi odwiedzin, lubi być w centrum uwagi itp itd. Usypianie takich dzieci jest najgorsze.
Dziś odebrałam wyniki prób wątrobowych i wreszcie spadły. Dalej są wysokie ale idzie ku dobremu. W poniedziałek mamy do gastrologa na wyczekiwaną od 4 mscy wizytę, może w końcu sie czegoś dowiem.
Byliśmy z Laurą już 2 razy na basenie, takim normalnym, bardzo lubi wodę i podobało jej się
 
reklama
cholera łapie mnie grypsko, mam mega dreszcze, zimno jakby nie wiem co, i goraczka. chyba wieczorem zjem apap. zaraz wypijam herbate z lipy , mam nadzieje ze pomoże.
 
Do góry